2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nieuwbouw Obadjaschool Urk Engineer & Build
Beschreibung: De opdracht behelst op basis van de UAV-GC 2025 het Voorlopig Ontwerp van de Obadjaschool en de vraagspecificatie verder integraal uit te ontwerpen en vervolgens te realiseren. circa 850 m2 optie om circa 140 m2 bij te voegen
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Engineer&Build De Obadjaschool Urk
Beschreibung: Integraal ontwerpen van DO t/m UO en integraal realiseren van de Obadjaschool op basis van het Voorlopig Ontwerp en de vraagspecificatie circa 850 m2 optie voor extra circa 140 m2
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1