2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu kwaterunkowego – mebli biurowych z płyty okleinowanej oraz metalowego wyposażenia meblowego dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu kwaterunkowego - mebli biurowych z płyty okleinowanej oraz metalowego wyposażenia meblowego dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części (pakiety) i obejmuje: 1) dostawę metalowego wyposażenia meblowego (pakiet 1), 2) dostawę mebli biurowych z płyty okleinowanej (pakiet 2). 2. Szczegółowy zakres i przedmiot zamówienia określony jest w załącznikach nr 1.1 i 1.2 do SWZ (formularze asortymentowo–cenowe dla pakietów 1 i 2), na załączonych rysunkach poglądowych (dotyczy pakietu nr 2 i wybranych pozycji załącznika 1.2 do SWZ) oraz we wzorze umowy- stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ (wzór umowy dla pakietu nr 1 i 2). Zamawiający wymaga akceptacji wzoru umowy w całości. Zaoferowany przez wykonawcę asortyment musi spełniać wszystkie wymagania i parametry określone przez Zamawiającego w dokumentach zamówienia. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ.
Interne Kennung: 23/2.2.6,7/26/SZP/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44421000 Gepanzerte oder verstärkte Tresore, Sicherheitskassetten und Türen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39111100 Drehsitze, 39112000 Stühle, 39141100 Schränke und Regale, 39131100 Archivregale, 44421300 Tresore, 44316400 Metallwaren, 39100000 Möbel, 39143112 Matratzen, 39180000 Labormöbel, 39132200 Karteikästen, 44421700 Kassetten und Schließfächer, 44421790 Geldkassetten, 39121100 Schreibtische, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39132100 Aktenschränke, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39143113 Spezialheimtextilien, 39121200 Tische, 39113600 Bänke, 39131000 Büroregale, 39136000 Kleiderbügel und -haken, 39141000 Küchenmöbel, 39143310 Couchtische, 39151200 Werkbänke, 39112000 Stühle, 39143122 Kommoden, 39113200 Sofas
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Metalowe wyposażenie meblowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa metalowego wyposażenia meblowego dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. 2. Szczegółowy zakres i przedmiot zamówienia określony jest w załączniku nr 1.1 do SWZ (formularz asortymentowo–cenowy dla pakietu 1) oraz we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ oraz w pozostałych dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39111100 Drehsitze, 39112000 Stühle, 39141100 Schränke und Regale, 39131100 Archivregale, 44421300 Tresore, 44316400 Metallwaren, 39100000 Möbel, 39143112 Matratzen, 39180000 Labormöbel, 39132200 Karteikästen, 44421700 Kassetten und Schließfächer, 44421790 Geldkassetten
Los: LOT-0002
Titel: Meble biurowe z płyty okleinowanej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli biurowych z płyty okleinowanej dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. 2. Szczegółowy zakres i przedmiot zamówienia określony jest w załączniku nr 1.2 do SWZ (formularz asortymentowo–cenowy dla pakietu 2) oraz we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ oraz w pozostałych dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet 2
Haupteinstufung (cpv): 39121100 Schreibtische
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39132100 Aktenschränke, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39143113 Spezialheimtextilien, 39121200 Tische, 39113600 Bänke, 39131000 Büroregale, 39141000 Küchenmöbel, 39143310 Couchtische, 39151200 Werkbänke, 39112000 Stühle, 39143122 Kommoden, 39113200 Sofas, 39136000 Kleiderbügel und -haken