See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop en huur van verplaatsbare zwembaden
Beschreibung: De opdracht omvat twee percelen: • Perceel 1: ‘Aankoop van verplaatsbare zwembaden met onderhoudscontract’ • Perceel 2: ‘Huur van verplaatsbare zwembaden’ Elk perceel zal aan één opdrachtnemer worden toegewezen. Conform artikel 85 van de wet van 17 juni 2016, behoudt de aanbestedende overheid zich het recht voor af te zien van het gunnen of het sluiten van de opdracht (percelen) als de procedure herbeginnen desnoods op een andere wijze. De opdracht omvat zowel leveringen als diensten en heeft bijgevolg een opdracht met een gemengd voorwerp in de zin van artikel 20 van de wet van 17 juni 2016.
Interne Kennung: PPP001-2410/6264/2025-AGBSAM-1505
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92000000 Dienstleistungen in den Bereichen Erholung, Kultur und Sport
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aankoop van verplaatsbare zwembaden met onderhoudscontract
Beschreibung: Aankoop van verplaatsbare zwembaden met onderhoudscontract
Interne Kennung: 2025-AGBSAM-1505_1
Los: LOT-0002
Titel: Huur van verplaatsbare zwembaden
Beschreibung: Huur van verplaatsbare zwembaden
Interne Kennung: 2025-AGBSAM-1505_2