304163-2026 - Ergebnis
Tschechien – Fernsprech- und Datenübertragungsdienste – Telefonní a datové služby
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTelefonní a datové služby
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je uzavření rámcové smlouvy na poskytování telefonních a datových služeb pro zajištění provozu zadavatele - organizace Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy (dále také „ZZS HMP“) na období 4 let.
Interne Kennung21/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je uzavření rámcové smlouvy na poskytování telefonních a datových služeb pro zajištění provozu zadavatele - organizace Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy (dále také „ZZS HMP“).