See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Grachten onderhouden (2026 - 2028)
Beschreibung: De opdracht omvat de nodige werken volgens het standaardbestek 250 versie 5.0 om het grachtenstelsel binnen de gemeente in stand te houden en een goede afwatering van regenwater te garanderen. Het betreft het maaien en ruimen van de baangrachten en bepaalde grachten in het binnengebied die niet toegankelijk zijn vanop de rijbaan, met inbegrip van het afvoeren van het geruimde materiaal.
Interne Kennung: PPP00U-3698/6059/2026-05
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513600 Schlammbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ruimen van baangrachten
Beschreibung: Dit perceel omvat het maaien en ruimen van de baangrachten.
Interne Kennung: 2026-05_1
Haupteinstufung (cpv): 90513700 Schlammtransport
Los: LOT-0002
Titel: ruimen van grachten binnengebied en profileren bermen
Beschreibung: Dit perceel omvat het maaien en ruimen van bepaalde grachten in het binnengebied die niet toegankelijk zijn vanop de rijbaan.
Interne Kennung: 2026-05_2