304190-2025 - Ergebnis
Niederlande – Bau von Grundschulen – Aanbesteding realisatie nieuwbouw kindcentrum Bleiswijk
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding realisatie nieuwbouw kindcentrum Bleiswijk
Beschreibung: Schoolbestuur Spectrum-SPCO is voornemens overeenkomsten aan te gaan voor de reaslisatie van de nieuwbouw van kindcentrum Bleiswijk. Het bestaande schoolgebouw aan de IJsvogellaan te Bleiswijk wordt gesloopt om plaats te maken voor de nieuwbouw. Het nieuw te bouwen kindcentrum Bleiswijk heeft een oppervlak van ca. 2.340 m2 BVO en zal onderdak bieden aan een basisschool met 320 leerlingen, een kinderdagverblijf (KDV) met 48 kindplaatsen en een buitenschoolse opvang (BSO) met 50 kindplaatsen. Tevens wordt de indeling en inrichting van het buitenterrein (+/- 2.600 m2) aangepast, waarbij zoveel mogelijk van de bestaande bomen en het groen behouden blijven. De opdracht wordt gesplitst in drie percelen: Perceel 1: bouwkundige werken; Perceel 2: werktuigbouwkunige installaties; Perceel 3: elektrotechnische installaties. 2.340 m2 bvo
Interne Kennung: SPM2020-52_BLE
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214210 Bau von Grundschulen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Bouwkundige werken
Beschreibung: Perceel 1 2.340 m2
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Werktuigbouwkundige installaties
Beschreibung: Perceel 2 2.340 m2
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 45350000 Maschinentechnische Installationen
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Elektrotechnische installaties
Beschreibung: Perceel 3 2.340 m2
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen