2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa w latach 2025-2026 urządzeń wykonawczych do celów ruchomych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa w latach 2025-2026 do odbiorców zlokalizowanych na terenie RP czterech urządzeń wykonawczych do celów ruchomych w wykonaniu i o parametrach określonych w Opisie przedmiotu zamówienia sporządzonym na wg. Wymagań Eksploatacyjno – Technicznych (WET ) Dostawa przedmiotu zamówienia będzie realizowana jako dostawa 4 kompletów urządzeń wykonawczych do celów ruchomych w 2026r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został przedstawiony w załączniku do SWZ –opis przedmiotu zamówienia. Zamawiający biorąc pod uwagę charakter przedmiotu zamówienia nie przewiduje uwzględnienia wymagań w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 roku – Prawo Zamówień Publicznych. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, przedstawione zostały w załączniku do niniejszej SWZ tj. projekt umowy i stanowią uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nieuregulowanych zapisami niniejszego Rozdziału. Umowa będzie obowiązywała od dnia jej zawarcia do 31 października 2026r. Dostawa realizowana będzie w terminach wg. n/w zestawienia: 4 komplety urządzeń wykonawczych do celów ruchomych w 2026r. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia, komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem Platformy zakupowej dostępnej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1063750 i formularza „Wyślij wiadomość do Zamawiającego”. Przycisk “Wyślij wiadomość do zamawiającego” służy do zadawania pytań do SWZ, odpowiedzi na wezwania Zamawiającego czy przesłania odwołań. Wykonawca będzie związany złożoną ofertą przez okres 90 dni tj. do dnia 19 sierpnia 2025r. Cenę ofertową, na podstawie której dokonany zostanie wybór najkorzystniejszej oferty – zgodnie z założonym kryterium oceny ofert – stanowi całkowite wynagrodzenie Wykonawcy jakie może on uzyskać z tytułu realizacji przedmiotowego zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: Zp7/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42140000 Zahnräder, Getriebe- und Antriebselemente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43612800 Systeme zum Anheben von Bohrtürmen, 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf, 42142000 Teile für Getriebe und Antriebselemente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa w latach 2025- 2026 urządzeń wykonawczych do celów ruchomych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa w latach 2025-2026 do odbiorców zlokalizowanych na terenie RP czterech urządzeń wykonawczych do celów ruchomych w wykonaniu i o parametrach określonych w Opisie przedmiotu zamówienia sporządzonym na wg. Wymagań Eksploatacyjno – Technicznych (WET ) Dostawa przedmiotu zamówienia będzie realizowana w 2026r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został przedstawiony w załączniku do SWZ –opis przedmiotu zamówienia. Zamawiający biorąc pod uwagę charakter przedmiotu zamówienia nie przewiduje uwzględnienia wymagań w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 roku – Prawo Zamówień Publicznych. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, przedstawione zostały w załączniku do niniejszej SWZ tj. projekt umowy i stanowią uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nieuregulowanych zapisami niniejszego Rozdziału. Umowa będzie obowiązywała od dnia jej zawarcia do 20 listopada 2026r. Dostawa realizowana będzie w terminach wg. n/w zestawienia: 4 komplety urządzeń wykonawczych do celów ruchomych w 2026r. Rozpoczęcie i zakres realizacji dostaw w części dotyczącej 2026r. nastąpi pod warunkiem przyznania środków finansowych. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia, komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem Platformy zakupowej dostępnej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1063750 i formularza „Wyślij wiadomość do Zamawiającego”. Przycisk “Wyślij wiadomość do zamawiającego” służy do zadawania pytań do SWZ, odpowiedzi na wezwania Zamawiającego czy przesłania odwołań. Wykonawca będzie związany złożoną ofertą przez okres 90 dni tj. do dnia 19 sierpnia 2025r. Cenę ofertową, na podstawie której dokonany zostanie wybór najkorzystniejszej oferty – zgodnie z założonym kryterium oceny ofert – stanowi całkowite wynagrodzenie Wykonawcy jakie może on uzyskać z tytułu realizacji przedmiotowego zamówienia podstawowego.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43612800 Systeme zum Anheben von Bohrtürmen, 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf, 42419000 Teile für Hebe- und Fördermittel
Menge: 4 Stück