See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 2 sztuk fabrycznie nowych niskopodłogowych autobusów miejskich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 sztuk fabrycznie nowych niskopodłogowych autobusów miejskich, o długości całkowitej 11,8 - 12,2 m trzydrzwiowych, z drzwiami w układzie 2-2-2, z silnikiem diesla o normie emisji spalin Euro 6
Interne Kennung: ZP.2/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
5. Los
Los: LOT-0001