See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa A - Kurs 16581/58161: WER Pruszcz Gdański - WER Olsztyn -DOPL Olsztyn/DOPL Olsztyn-WER Olsztyn -WER Pruszcz Gdański
Beschreibung: świadczenie usługi A polegającą na przewożeniu Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku.
Vorherige Bekanntmachung: 116666-2025
Interne Kennung: BZ.26.56.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60160000 Postbeförderung auf der Straße
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: świadczenie usług transportowych w krajowym transporcie drogowym rzeczy, liniowe przewozy ładunku pocztowego nr kursu 16581/58161: WER Pruszcz Gdański - WER Olsztyn -DOPL Olsztyn/DOPL Olsztyn-WER Olsztyn -WER Pruszcz Gdański
Interne Kennung: Usługa A - Kurs 16581/58161: WER Pruszcz Gdański - WER Olsztyn -DOPL Olsztyn/DOPL Olsztyn-WER Olsztyn -WER Pruszcz Gdański
Menge: 104 918 Kilometer
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Łączna długość Kursów, o której mowa w ust. 8, może zostać zwiększona na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego o nie więcej niż w ilości 30 120 km (słownie: trzydzieści tysięcy sto dwadzieścia km) (prawo opcji). Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę po upływie 8 miesięcy od dnia rozpoczęcia świadczenia Usługi A (§ 3 ust. 1 wzoru umowy) przekroczy 74 798 km (słownie: siedemdziesiąt cztery tysiące siedemset dziewięćdziesiąt osiem km). Zamawiający przesyła Wykonawcy nie później niż miesiąc przed dniem, w którym upływa okres świadczenia Usługi A określony w § 3 ust. 2 wzoru umowy, listem elektronicznym przesłanym na adres wskazany w § 19 ust. 6 wzoru umowy powiadomienie o skorzystaniu z prawa opcji. Wykonawca powinien zostać powiadomiony na nie mniej niż 30 dni przed skorzystaniem przez Zamawiającego z prawa opcji. Zamawiający może powiadomić Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji raz lub wiele razy. Niepowiadomienie Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji w ww. terminie oznacza, że Zamawiający nie będzie korzystał z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a nie skorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.