2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění výuky a výcviku ve školeních pro zkušební komisaře – Morava
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je výběr ekonomicky nejvýhodnější nabídky na služby spočívající v provádění dílčích činností v rámci školení zkušebních komisařů dle zákona č. 247/2000 Sb., o získávání a zdokonalování odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel a o změnách některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je výběr ekonomicky nejvýhodnější nabídky na služby spočívající v provádění dílčích činností v rámci zdokonalovacího školení zkušebních komisařů dle zákona č. 247/2000 Sb., o získávání a zdokonalování odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel a o změnách některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.
Interne Kennung: Provádění výuky a výcviku ve školeních pro zkušební komisaře – Morava
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje v souladu s ust. § 100 odst. 1 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, a ve spojení s ust. § 222 odst. 2 téhož zákona, změnu závazku ze smlouvy umožňující navýšení cen za služby dle odst. 5.1. závazného vzoru smlouvy za následujících podmínek: Vybraný dodavatel je oprávněn maximálně jedenkrát ročně navýšit odměnu za služby dle odst. 5.1. závazného návrhu smlouvy, a to o procento odpovídající průměrné roční míře inflace za předchozí kalendářní rok zveřejněné Českým statistickým úřadem, avšak pouze v případě, že průměrná roční míra inflace překročí 5 %. Úprava výše odměny je podmíněna uzavřením dodatku ke smlouvě, který zadavatel uzavře bez zbytečného odkladu s vybraným dodavatelem, a to na písemný návrh předložený vybraným dodavatelem. Nově ujednaná odměna pak bude platit od následujícího měsíce po nabytí účinnosti příslušného dodatku ke smlouvě uzavřeného dle odst. 5.6.1 závazného návrhu smlouvy. Poprvé může k navýšení odměny dle předmětného ujednání závazného návrhu smlouvy dojít v roce 2026, a to o míru inflace za období roku 2025.