See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DODÁVKY ZKOUŠEČEK A ZKRATOVACÍCH SOUPRAV NN, VN A VVN
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek ZKOUŠEČEK A ZKRATOVACÍCH SOUPRAV NN, VN A VVN. Čerpání RD 010-204, RD011-2024, RD012-2024, RD 013-2024, RD014-2024, RD015-2024, RD016-2024, RD 017-2024 za období 1.Q.2026
Vorherige Bekanntmachung: 38251-2022
Interne Kennung: N006/22/V00024901
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31210000 Elektrische Geräte zum Schalten oder Schützen von Stromkreisen
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: NN zkratovací soupravy na „V“ svorky
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek armatury svorek spojek pro vedení VVN Čerpání RD 015-2024 za období 1.Q.2026 Počet dílčích smluv za 1.Q.2026 je 0.
Interne Kennung: N006/22/V00024901/6
Los: LOT-0004
Titel: VN zkoušečky kombinované 6-35 kV
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek armatury svorek spojek pro vedení VVN Čerpání RD 013-2024 za období 1.Q.2026 Počet dílčích smluv za 1.Q.2026 je 4.
Interne Kennung: N006/22/V00024901/4
Los: LOT-0003
Titel: VN zkratovací soupravy s výkyvnou hlavou
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek armatury svorek spojek pro vedení VVN Čerpání RD 012-2024 za období 1.Q.2026 Počet dílčích smluv za 1.Q.2026 je 4.
Interne Kennung: N006/22/V00024901/3
Los: LOT-0001
Titel: NN zkratovací soupravy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek armatury svorek spojek pro vedení VVN Čerpání RD 010-2024 za období 1.Q.2026 Počet dílčích smluv za 1.Q.2026 je 6.
Interne Kennung: N006/22/V00024901/1
Los: LOT-0002
Titel: VVN zkoušečky a zkratovací soupravy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek armatury svorek spojek pro vedení VVN Čerpání RD 011-2024 za období 1.Q.2026 Počet dílčích smluv za 1.Q.2026 je 5.
Interne Kennung: N006/22/V00024901/2
Los: LOT-0005
Titel: VN zkratovací soupravy pro trafostanice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek armatury svorek spojek pro vedení VVN Čerpání RD 014-2024 za období 1.Q.2026 Počet dílčích smluv za 1.Q.2026 je 1.
Interne Kennung: N006/22/V00024901/5
Los: LOT-0007
Titel: VN zkoušečky, VN zkratovací soupravy, vypínací tyče a záchranné háky
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek armatury svorek spojek pro vedení VVN Čerpání RD 016-2024 za období 1.Q.2026 Počet dílčích smluv za 1.Q.2026 je 21.
Interne Kennung: N006/22/V00024901/7
Los: LOT-0008
Titel: Kombinovaná teleskopická VN zkratovací souprava
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek armatury svorek spojek pro vedení VVN Čerpání RD 017-2024 za období 1.Q.2026 Počet dílčích smluv za 1.Q.2026 je 21.
Interne Kennung: N006/22/V00024901/8