See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNA DOSTAWA ARTYKUŁÓW ŻYWNOŚCIOWYCH DO PLACÓWEK OŚWIATOWYCH OBSŁUGIWANYCH PRZEZ GMINĘ MOGILNO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do placówek oświatowych Gminy Mogilno. - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mogilnie stołówka - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Mogilnie stołówka - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Mogilnie stołówka - Szkoła Podstawowa w Gębicach stołówka - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Padniewie stołówka - Szkoła Podstawowa w Kwieciszewie stołówka - Przedszkole Nr 1 w Mogilnie stołówka - Przedszkole Nr 2 w Mogilnie stołówka - Przedszkole Nr 3 w Mogilnie stołówka - Przedszkole w Gębicach stołówka - Przedszkole w Wylatowie stołówka - Żłobek w Mogilnie stołówka Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę produktów podzielonych na 6 części: Część 1 WARZYWA, OWOCE, JAJA Część 2 MIĘSO, DRÓB, WĘDLINY Część 3 RÓŻNE PRODUKTY SPOŻYWCZE Część 4 RYBY, MROŻONKI Część 5 NABIAŁ I PRZETWORY MLECZNE Część 6 PIECZYWO I WYROBY CUKIERNICZE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Warzywa, owoce, jaja
Beschreibung: Dostawa do placówek oświatowych Gminy Mogilno warzyw, owoców i jaj w szacunkowej ilości wskazanej w formularzu asortymentowo-cenowym. Przedmiot zamówienia obejmuje również usługi - dowóz zamówionych towarów przez Wykonawcę do poszczególnych palcówek oświatowych, które złożą zamówienie i ich rozładowanie.
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03100000 Landwirtschafts- und Gartenbauerzeugnisse, 03212100 Kartoffeln/Erdäpfel, 03221000 Gemüse, 03222000 Früchte und Nüsse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Mięso, drób, wędliny
Beschreibung: Dostawa do placówek oświatowych Gminy Mogilno mięsa, drobiu i wędlin w szacunkowej ilości wskazanej w formularzu asortymentowo-cenowym. Przedmiot zamówienia obejmuje również usługi - dowóz zamówionych towarów przez Wykonawcę do poszczególnych palcówek oświatowych, które złożą zamówienie i ich rozładowanie.
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15113000 Schweinefleisch, 15112000 Geflügel, 15112100 Frisches Geflügel, 15131130 Würste
Los: LOT-0003
Titel: Różne produkty spożywcze
Beschreibung: Dostawa do placówek oświatowych Gminy Mogilno produktów spożywczych w szacunkowej ilości wskazanej w formularzu asortymentowo-cenowym. Przedmiot zamówienia obejmuje również usługi - dowóz zamówionych towarów przez Wykonawcę do poszczególnych palcówek oświatowych, które złożą zamówienie i ich rozładowanie.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15830000 Zucker und zugehörige Erzeugnisse, 15840000 Kakao; Schokolade und Süßwaren, 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse, 15400000 Tierische oder pflanzliche Öle und Fette, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse
Los: LOT-0004
Titel: Ryby, mrożonki
Beschreibung: Dostawa do placówek oświatowych Gminy Mogilno ryb, mrożonek w szacunkowej ilości wskazanej w formularzu asortymentowo-cenowym. Przedmiot zamówienia obejmuje również usługi - dowóz zamówionych towarów przez Wykonawcę do poszczególnych palcówek oświatowych, które złożą zamówienie i ich rozładowanie.
Haupteinstufung (cpv): 03310000 Fische, Krebstiere und Aquakulturerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile, 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven, 15331170 Tiefgekühltes Gemüse, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0005
Titel: Nabiał i przetwory mleczne
Beschreibung: Dostawa do placówek oświatowych Gminy Mogilno nabiał i przetwory mleczne w szacunkowej ilości wskazanej w formularzu asortymentowo-cenowym. Przedmiot zamówienia obejmuje również usługi - dowóz zamówionych towarów przez Wykonawcę do poszczególnych palcówek oświatowych, które złożą zamówienie i ich rozładowanie.
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15530000 Butter
Los: LOT-0006
Titel: Pieczywo i wyroby cukiernicze
Beschreibung: Dostawa do placówek oświatowych Gminy Mogilno pieczywa i wyrobów cukierniczych w szacunkowej ilości wskazanej w formularzu asortymentowo-cenowym. Przedmiot zamówienia obejmuje również usługi - dowóz zamówionych towarów przez Wykonawcę do poszczególnych palcówek oświatowych, które złożą zamówienie i ich rozładowanie.
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck