See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dagelijks onderhoud kunstwerken E&W
Beschreibung: Het uitvoeren van preventief en correctief onderhoud aan de installaties van kunstwerken in het beheer van de provincie Overijssel, inclusief het leveren, plaatsen en bedrijfsklaar opleveren van (delen) van deze installaties en daarnaast het leveren van een storingswachtdienst. Deze is 24/7 nodig voor het herstellen van urgente storingen aan de kunstwerken, zowel (beweegbare) bruggen en sluizen als ook de pompinstallaties. E.e.a. verdeeld over 4 disciplines; • Perceel 1: Werktuigbouwkundig • Perceel 2: Elektrotechnisch • Perceel 3: Hydraulisch • Perceel 4: Pompinstallaties en olieafscheiders Een andere eis is dat de raamovereenkomst voor het perceel elektrotechnisch ook de coördinatieverplichting tussen de percelen 1, 2, 3 en 4 heeft. Gedurende de looptijd van het contract gaat dit vanuit het BMS (Beheer Management Systeem) gecoördineerd worden en opdrachtnemer zal rechtstreeks vanuit MAXIMO gaan werken. Zie aanbestedingsstukken
Interne Kennung: 23.O.123
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Opdracht bestaat uit 4 percelen: • Perceel 1: Werktuigbouwkundig • Perceel 2: Elektrotechnisch • Perceel 3: Hydraulisch • Perceel 4: Pompinstallaties en olieafscheiders
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42120000 Pumpen und Kompressoren, 43328000 Hydraulische Anlagen, 45317100 Elektroinstallationsarbeiten für Pumpanlagen, 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen, 50500000 Reparatur und Wartung von Pumpen, Ventilen, Hähnen, Metallbehältern und Maschinen, 71631400 Technische Überwachung an Ingenieurbauten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Werktuigbouwkundig
Beschreibung: Zie aanbestedingsstukken Zie aanbestedingsstukken
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 50500000 Reparatur und Wartung von Pumpen, Ventilen, Hähnen, Metallbehältern und Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71631400 Technische Überwachung an Ingenieurbauten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: N.v.t. Zie aanbestedingsstukken
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Elektrotechnisch
Beschreibung: Zie aanbestedingsstukken. Zie aanbestedingsstukken.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Hydraulisch
Beschreibung: Zie aanbestedingsstukken Zie aanbestedingsstukken.
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43328000 Hydraulische Anlagen
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Pompinstallaties en olieafscheiders
Interne Kennung: 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42120000 Pumpen und Kompressoren, 45317100 Elektroinstallationsarbeiten für Pumpanlagen, 50500000 Reparatur und Wartung von Pumpen, Ventilen, Hähnen, Metallbehältern und Maschinen