See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren en plaatsen van nieuwe elektrische takels stuwen Dender
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is leveren en plaatsen van nieuwe elektrische takels inclusief schakelkasten.
Interne Kennung: ATE-24-0031
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42400000 Hebezeuge und Fördermittel sowie Teile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42416300 Hebezeuge, 42410000 Hebezeuge und Fördermittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ATE-24-0031 - 1 Leveren en plaatsen van nieuwe elektrische takels stuwen Dender
Beschreibung: De leveringen omvatten; • Elektrische takels van 5T + toebehoren met schakelkasten; • Elektrische takels van 2T + toebehoren met schakelkasten; • Installatie van de nieuwe takels en toebehoren; • Verwijderen van de bestaande installaties en leveringen aan het werkhuis; • Indienststelling van de elektrische takels en keuring voor ingebruikname; • Opstellen van werkprocedures met de geleverde takels; • Opleiden van de gebruikers.
Interne Kennung: 1