2. Verfahren
Verfahren
Titel: 3D tiskárna na kovy založena na technologii Binder Jetting II
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka, instalace, montáž, zprovoznění, zaškolení obsluhy a uvedení do provozu zařízení disponující technologií Binder Jetting, které musí umět vytvářet pomocí vstřikování binderu vystavět z prášku požadovaný díl. Součásti dodávky je zařízení pro odstranění binderů a sintraci.
Interne Kennung: CPV2408001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42942000 Öfen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001