2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA WYPOSAŻENIA DO KONTENERA 20-STOPOWEGO WRAZ Z JEGO MONTAŻEM - KONTENEROWA STACJA WYTWARZANIA PRZYROSTOWEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA WYPOSAŻENIA DO KONTENERA 20-STOPOWEGO WRAZ Z JEGO MONTAŻEM - KONTENEROWA STACJA WYTWARZANIA PRZYROSTOWEGO wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: TECH/77/DB/2026 DOSTAWA WYPOSAŻENIA DO KONTENERA 20-STOPOWEGO WRAZ Z JEGO MONTAŻEM - KONTENEROWA STACJA WYTWARZANIA PRZYROSTOWEGO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Wybór krótszego czasu na składanie ofert podyktowany jest koniecznością natychmiastowego wprowadzenia na wyposażenie Sił Zbrojnych rozwiązań umożliwiających alternatywne i niezwłoczne pozyskiwanie asortymentu poprawiającego i utrzymującego sprawność techniczną sprzętu na poziomie umożliwiających jednostkom realizację zadań zgodnie z przeznaczeniem. Wpływ na tworzenie alternatywnych form pozyskiwania tśm kształtuje obecna sytuacja geopolityczna na świecie, która w znaczymy stopniu utrudnia zachowanie właściwego łańcucha dostaw komponentów składowych bądź gotowych elementów. Wprowadzane rozwiązanie ma stworzyć warunki do natychmiastowej dostępności części co w znacznym stopniu skróci czas oczekiwania na ich dostawy jak również będzie stanowić podstawę do dalszego rozwoju prac nad sprzętem do wytwarzania przyrostowego w zakresie wsparcia technicznego.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Zamawiający w niniejszym postępowaniu skorzysta z dyspozycji art.139 ust. 2 ustawy Pzp, zgodnie z którym Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust 1. ustawy Pzp tj. dokumentu JEDZ. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Do udzielenia zamówienia będącego przedmiotem niniejszego postępowania stosuje się przepisy cyt. Ustawy Pzp oraz akty wykonawcze wydane na jej podstawie, a w sprawach nieuregulowanych ustawą - przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 Kodeks Cywilny (dalej jako: KC).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42991200 Druckmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: TECH/77/DB/2026 DOSTAWA WYPOSAŻENIA DO KONTENERA 20-STOPOWEGO WRAZ Z JEGO MONTAŻEM - KONTENEROWA STACJA WYTWARZANIA PRZYROSTOWEGO
Interne Kennung: DOSTAWA WYPOSAŻENIA DO KONTENERA 20-STOPOWEGO WRAZ Z JEGO MONTAŻEM - KONTENEROWA STACJA WYTWARZANIA PRZYROSTOWEGO
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający informuje, iż nie przewiduje udzielenia zamówień opcjonalnych.