See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: FN Motol - Dynamický nákupní systém na dodávky léčivých přípravků
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky léčivých přípravků určených ke spotřebě ve Fakultní nemocnici Motol a Homolka
Interne Kennung: 222/22
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: FN Motol DNS – Denosumab 120mg
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivého přípravku s účinnou látkou Denosumab 120mg.
Interne Kennung: 22222253IS
Haupteinstufung (cpv): 33632000 Arzneimittel für das Muskel- und Skelettsystem
Los: LOT-0004
Titel: FN Motol DNS – Mavakamten
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivého přípravku s účinnou látkou Mavakamten.
Interne Kennung: 22222259IS
Haupteinstufung (cpv): 33622100 Herztherapiemittel
Los: LOT-0001
Titel: FN Motol DNS – Ivakaftor 75MG Tezakaftor 50MG Elexakaftor 100MG
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivého přípravku s účinnou látkou Ivakaftor 75MG Tezakaftor 50MG Elexakaftor 100MG.
Interne Kennung: 22222251BH
Haupteinstufung (cpv): 33673000 Mittel bei obstruktiven Atemwegserkrankungen
Los: LOT-0008
Titel: FN Motol DNS – Bexaroten
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivého přípravku s účinnou látkou Bexaroten.
Interne Kennung: 22222260BP
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
Los: LOT-0002
Titel: FN Motol DNS – Kiovig
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivého přípravku s účinnou látkou Kiovig.
Interne Kennung: 22222249BH
Haupteinstufung (cpv): 33651520 Immunglobuline
Los: LOT-0005
Titel: FN Motol DNS – Gamunex
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivého přípravku s účinnou látkou Gamunex.
Interne Kennung: 22222250BH
Los: LOT-0009
Titel: FN Motol DNS – Advagraf - tvrdá tobolka s prodlouženým uvolňováním
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivého přípravku léčivých přípravků Advagraf s účinnou látkou takrolimus ve formě tvrdých tobolek s prodlouženým uvolňováním.
Interne Kennung: 22222261ES
Haupteinstufung (cpv): 33652300 Immunsuppressiva
Los: LOT-0006
Titel: FN Motol DNS – Bulevirtid
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivého přípravku s účinnou látkou Bulevirtid.
Interne Kennung: 22222257BH
Haupteinstufung (cpv): 33651400 Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0007
Titel: FN Motol DNS – Bimekizumab
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivého přípravku s účinnou látkou Bimekizumab.
Interne Kennung: 22222256BH