2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fiscale dienstverlening
Beschreibung: De opdracht betreft het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor fiscale dienstverlening aan Vervoerregio Amsterdam. De dienstverlening ziet onder meer op advisering over omzetbelasting en BTW Compensatiefonds, vennootschapsbelasting, loonbelasting, werkkostenregeling, Wet normering topinkomens en het Tax Control Framework. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt circa € 170.000 exclusief btw per jaar. De totale geraamde waarde over de maximale looptijd van de Raamovereenkomst, inclusief verlengingsopties, bedraagt circa € 680.000 exclusief btw. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend. Opdrachtgever is niet verplicht de geraamde omvang af te nemen.
Interne Kennung: D - 010030
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79220000 Dienstleistungen im Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdrachtgever behoudt zich het recht voor om gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst nadere opdrachten te verstrekken voor fiscale dienstverlening binnen de scope van de opdracht, zoals beschreven in het Beschrijvend Document en de bijbehorende bijlagen. Er geldt geen afnameverplichting.