2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie voor het benutten van Thermische Energie uit Afvalwater (TEA) AWZI Almere
Beschreibung: Waterschap Zuiderzeeland is voornemens om een exclusief recht te verlenen voor het benutten van Thermische Energie uit Afvalwater (TEA) afkomstig uit het effluent van de AWZI Almere. Het recht omvat de onttrekking van restwarmte uit het effluent en het gebruik daarvan voor de verduurzaming van het bestaande warmtenet in Almere. Vattenfall heeft hier een formeel verzoek bij Waterschap Zuiderzeeland ingediend. In het kader van de Wet Collectieve warmte dient Zuiderzeeland hieraan mee te werken en de restwarmte voor nuttig gebruik beschikbaar te stellen.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0000