304607-2026 - Ergebnis
Tschechien – Kücheneinrichtungen – Modernizace stravovacího provozu, Městská nemocnice, a. s. ve Dvoře Králové nad Labem – gastrotechnologie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizace stravovacího provozu, Městská nemocnice, a. s. ve Dvoře Králové nad Labem – gastrotechnologie
BeschreibungJedná se o kompletní dodávka gastrotechnologie do stravovacího zařízení v areálu nemocnice ve Dvoře Králové nad Labem – včetně dopravy vybavení, jeho montáže, instalace, uvedení do provozu včetně ověření funkčnosti, provedení všech provozních testů a předepsaných zkoušek dle příslušné platné právní úpravy, ověření deklarovaných technických parametrů včetně revizí a školení obsluhy). Konkrétně se jedná o provozní úsek kuchyně objektu pro stravování na pozemku č. st. 1641 a na pozemkové parcele č. 3519/8 v k.ú. Dvůr Králové nad Labem.
Interne KennungKUKHK25S001N6E
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen, 45421151 Installation von Einbauküchen
5. Los
LosLOT-0001