304608-2026 - Wettbewerb
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – DFP.271.37.2026.AB - Kompleksowe, całodobowe wykonywanie usług polegających na przewożeniu pacjentów Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie ambulansem typu S i P.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDFP.271.37.2026.AB - Kompleksowe, całodobowe wykonywanie usług polegających na przewożeniu pacjentów Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie ambulansem typu S i P.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Kompleksowe, całodobowe wykonywanie usług polegających na przewożeniu pacjentów Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie ambulansem typu S i P. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załącznik do SWZ.
Interne KennungDFP.271.37.2026.AB
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0001