See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi medycznej obejmującej badania diagnostyczne i konsultacje specjalistyczne dla potrzeb orzekania przez Rejonową Wojskową Komisje Lekarską w Żaganiu.
Beschreibung: 1. Wymagania dla placówek medycznych: lokalizacja placówki medycznej w najbliższym położeniu RWKL w Żaganiu; znajomość zagadnień orzecznictwa wojskowo – lekarskiego i służby wojskowej; badania wszystkich specyfikacji wykonywane we wszystkie dni robocze lekarze wykonujący konsultacje w ramach świadczonej usługi winni wykonać badanie podmiotowe, przedmiotowe, ocenić wyniki badań dodatkowych oraz dokumentacji medycznej, dostarczonej przez osobę kierowaną, a także określić rozpoznanie schorzenia i stopień jego nasilenia. Wynikiem konsultacji jest dokonanie czytelnego wpisu na Karcie Zleceń z datą wykonania konsultacji i zaopatrzenie go pieczęcią zawierającą imię i nazwisko konsultanta, posiadane specjalizacje oraz numer prawa wykonywania zawodu. 2. Wymagania techniczne i zawodowe: Pakiet 1 – Badania laboratoryjne: a) Obsada lekarsko – pielęgniarska i specjalistyczna - Magister analityki - Magister bakteriologii + technik b) Wyposażenie w aparaturę diagnostyczną - Glukometr - Analizator biochemiczny - Analizator immunologiczny - Analizator hamatologiczny Pakiet 2 – Badania radiologiczne: a) Obsada lekarsko – pielęgniarska i specjalistyczna - Technik RTG + lekarz radiolog b) Wyposażenie w aparaturę diagnostyczną - Aparat rentgenowski - Tomograf Pakiet 3 – Konsultacje specjalistyczne: a) Obsada lekarsko – pielęgniarska i specjalistyczna - Lekarz specjalista + przeszkolony personel Wyjątek: Konsultacje ortopedyczne mogą być wykonywane przez lekarza specjalistę ortopedii i traumatologii, lekarza w trakcie specjalizacji z ortopedii i traumatologii pod nadzorem specjalisty lub przez lekarza Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej. b) Wyposażenie w aparaturę diagnostyczną - Aparatura do pomiary tętniczego - Aparat do pomiaru stężenia tlenku węgla w wydychanym powietrzu - Autorefraktometr - Endoskopy - Holter - Kaseta szkieł okularowych - Lampa szczelinowa - Negatoskop - Rektoskop - Tonometr aplancyjny lub bezkontaktowy - Unit stomatologiczny - Uroflometr - Zestaw do próby wysiłkowej - Tablice do badania ostrości wzroku, obuocznego widzenia i poczucia barw; - Gastroskop - Aparat SOCT - Polomierz komputerowy Pakiet 4 – Badania diagnostyczne: a) Obsada lekarsko – pielęgniarska i specjalistyczna - Lekarz specjalista + przeszkolony personel b) Wyposażenie w aparaturę diagnostyczną - Audiometr - Aparat EEG - Aparat EKG - Spirometr - Aparat USG - Kabina ciszy do badania słuchu - Gastroskop
Interne Kennung: 146/23/PN/2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0001