304650-2025 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Zwiększenie dostępności e-usług publicznych poprzez cyfryzację Urzędu Starostwa Powiatowego w Ropczycach – Uruchomienie nowych i zmodernizowanych e-usług
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZwiększenie dostępności e-usług publicznych poprzez cyfryzację Urzędu Starostwa Powiatowego w Ropczycach – Uruchomienie nowych i zmodernizowanych e-usług
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest uruchomienie nowych i zmodernizowanych e-usług w zakresie szczegółowo opisanym w Załączniku nr 1 do SWZ. Zamówienie podzielono na dwie części część 1 obejmuje 1. Oprogramowanie dziedzinowe 1 lic. 2. Instalacja i konfiguracja (platforma e-usług) 3. Integracja (platforma e-usług) 4. Szkolenia dla użytkowników część 1 obejmuje 1. Oprogramowanie dziedzinowe 1 lic. 2. Instalacja i konfiguracja (platforma e-usług) 3. Integracja (platforma e-usług) 4. Szkolenia dla użytkowników
Interne KennungWI.272.1.2.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 80500000 Ausbildung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZwiększenie dostępności e-usług publicznych poprzez cyfryzację Urzędu Starostwa Powiatowego w Ropczycach – Uruchomienie nowych i zmodernizowanych e-usług cz. 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest uruchomienie nowych i zmodernizowanych e-usług w zakresie szczegółowo opisanym w Załączniku nr 1 do SWZ. Zamówienie podzielono na dwie części część 1 obejmuje 1. Oprogramowanie dziedzinowe 1 lic. 2. Instalacja i konfiguracja (platforma e-usług) 3. Integracja (platforma e-usług) 4. Szkolenia dla użytkowników
Interne Kennungczęść 1
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0002
TitelZwiększenie dostępności e-usług publicznych poprzez cyfryzację Urzędu Starostwa Powiatowego w Ropczycach – Uruchomienie nowych i zmodernizowanych e-usług część 2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest uruchomienie nowych i zmodernizowanych e-usług w zakresie szczegółowo opisanym w Załączniku nr 1 do SWZ. Zamówienie podzielono na dwie części część 2 obejmuje 1. Oprogramowanie dziedzinowe 1 lic. 2. Instalacja i konfiguracja (platforma e-usług) 3. Integracja (platforma e-usług) 4. Szkolenia dla użytkowników
Interne Kennungczęść 2