See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 3/ZP/26 usługa rezerwacji, zakupu i dostawy biletów lotniczych, kolejowych oraz miejsc hotelowych na zagraniczne i krajowe podróże służbowe na potrzeby Ministerstwa Obrony Narodowej.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa rezerwacji, zakupu i dostawy biletów lotniczych, kolejowych oraz miejsc hotelowych na zagraniczne i krajowe podróże służbowe na potrzeby Ministerstwa Obrony Narodowej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 2 do SWZ. 3. Warunki realizacji zamówienia określa załącznik nr 3 do SWZ – wzór umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 107149-2026
Interne Kennung: 3/ZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55110000 Hotel-Übernachtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa rezerwacji, zakupu i dostawy biletów lotniczych, kolejowych oraz miejsc hotelowych na zagraniczne i krajowe podróże służbowe na potrzeby Ministerstwa Obrony Narodowej.