2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding volgens de openbare procedure ten behoeve van het sluiten van een Raamovereenkomst voor het ter beschikking stellen van externe medewerkers voor NEO NL B.V
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft betrekking op het ter beschikking stellen van Externe medewerkers voor NEO NL B.V. De onder de Raamovereenkomsten (inclusief optiejaren) maximaal af te nemen totale waarde is: - € 54.000.000,- excl BTW voor perceel 1 en; - € 36.000.000,- excl BTW voor perceel 2. Inschrijvers kunnen geen rechten ontlenen aan de genoemde bedragen, er is geen sprake van enige garantie op minimale omzet.
Interne Kennung: PID26035
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Voorkeursleveranciers ten behoeve van het ter beschikking stellen van Externe medewerkers voor “Nucleair New Build
Beschreibung: Van de Opdrachtnemers wordt verlangd om tijdens de looptijd van de Raamovereenkomst maximaal de inhuurbehoefte van NEO NL in te vullen met als resultaat het preselecteren en het ter beschikking stellen van Externe medewerkers voor tijdelijke functies aan NEO NL binnen het domein Nucleair New Build. Zie hiervoor Bijlage 13 Wervingsprofielen (voorbeeldfuncties, niet limitatief). De onder de Raamovereenkomsten (inclusief optiejaren) maximaal af te nemen totale waarde is: - € 54.000.000,- excl BTW
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opties kunnen worden toegevoegd als deze passen in het kader van rechtmatigheid
Los: LOT-0002
Titel: Broker voor Enabling Functions & Strategy
Beschreibung: Van de Opdrachtnemer in Perceel 2 (Broker) wordt verlangd om tijdens de looptijd van de Raamovereenkomst de inhuurbehoefte van NEO NL in te vullen met als resultaat de inzet (Zzp) of het ter beschikkingstellen van Detacheringskrachten van Toeleveranciers aan NEO NL via zijn eigen netwerk, aangevuld met het netwerk van de Opdrachtgever
Interne Kennung: 2