304703-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Beveiligingsdiensten GOO-locaties
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beveiligingsdiensten GOO-locaties
Beschreibung: Europese Openbare aanbesteding met betrekking tot Beveiligingsdiensten op GOO-locaties (Gemeentelijke Opvang Oekraïne) ten behoeve van Gemeente Leeuwarden.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0000
304703-2026 - Mededinging
Nederland – Beveiligingsdiensten – Beveiligingsdiensten GOO-locaties
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000