See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van twee ozongeneratoren in een afvalenergiecentrale
Beschreibung: Levering van twee ozongeneratoren in een afvalenergiecentrale
Interne Kennung: ISVAG - 2025/149
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: De bijzondere aandacht van de Inschrijvers wordt erop gevestigd dat de indieningstermijn voor de indiening van de offertes wordt ingekort in toepassing van artikel 36, §3 van de WOO. De minimale indieningstermijn uit §1 van dat artikel kan immers niet worden gerespecteerd daar er sprake is van een urgente situatie. Meer bepaald is ISVAG er op basis van haar omgevingsvergunning dd. 26 december 2024 toe gehouden om de NOx-emissies van haar installatie binnen de norm te krijgen, die in de omgevingsvergunning wordt opgelegd en dit vanaf het verstrijken van de termijn van 15 maanden te rekenen vanaf het verlenen van de vergunning. Om dit te kunnen verwezenlijken moeten de ozongeneratoren, die het voorwerp uitmaken van deze opdracht, in dienst genomen worden. Bovendien neemt de levertermijn van de ozongeneratoren heel wat maanden in beslag en moeten de ozongeneratoren er uiterlijk 19 december 2025 zijn om de tijdige indienstname mogelijk te maken. Bijgevolg is er sprake van een urgente situatie en moet de indieningstermijn voor de offertes worden ingekort.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42981000 Ozonerzeuger
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ISVAG - 2025/149 - 1
Interne Kennung: 1