2. Verfahren
Verfahren
Titel: Communicatiebureau Kempen
Beschreibung: APB Toerisme Provincie Antwerpen wenst een raamovereenkomst af te sluiten met één opdrachtnemer voor het strategisch en operationeel ondersteunen van haar marketing- en communicatieactiviteiten voor de toeristische regio Kempen. De uitvoering van de opdracht gebeurt steeds in nauwe samenwerking met de interne dienst marketing & communicatie van de opdrachtgever. Co-creatie, regelmatige afstemming en gezamenlijke ontwikkeling van plannen en materialen zijn daarbij essentieel. De opdracht beoogt de aanstelling van een strategische marketing- en communicatiepartner die de positionering van de Kempen als toeristische bestemming mee vormgeeft en vertaalt naar gerichte, creatieve en doelgroepgerichte acties. De gekozen partner zal: ▪ De bestaande marketingstrategie mee versterken, verdiepen en vertalen naar een meerjarenaanpak in lijn met het strategisch plan en gebaseerd op data-inzichten. ▪ Inhoudelijke input leveren voor de positionering van de Kempen als toeristische bestemming. ▪ Strategisch en operationeel advies verlenen over marketing, communicatie en merkinvulling. ▪ Creatieve vertaalslagen maken naar relevante, doelgroepgerichte (digitale) campagnes, content en communicatieacties. ▪ Instaan voor de creatie, productie en uitvoering van uiteenlopende opdrachten, zowel online als offline. ▪ Boodschappen en visuele uitingen afstemmen op verschillende doelgroepen, ▪ Resultaatgericht werken, met aandacht voor meetbaarheid en impact. Rapportering, evaluatie maken integraal deel uit van de aanpak. De exacte invulling van de diensten staat op dit moment niet volledig vast. De opdrachtgever wenst samen met de opdrachtnemer de concrete opdrachten verder te definiëren en vorm te geven afhankelijk van de noden die zich tijdens de looptijd van de raamovereenkomst aandienen. Van het bureau wordt verwacht dat het een actieve en adviserende rol opneemt, zowel bij de strategische uitwerking als bij de creatieve uitvoering. We zoeken een creatieve partner die proactief meedenkt, adviseert en de communicatie-inspanningen optimaliseert van APB Toerisme Provincie Antwerpen. De raamovereenkomst heeft een looptijd van vier jaar. De samenwerking beoogt een langdurige, geïntegreerde aanpak, waarbij het bureau fungeert als strategisch-creatieve partner en centraal aanspreekpunt voor de marketing- en communicatievraagstukken van de opdrachtgever.
Interne Kennung: TPA_2025/Kempen_01.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: TPA_2025/Kempen_01. - 1
Interne Kennung: 1