See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej, obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usługi dystrybucyjnej energii elektrycznej dla Instytutu Medycyny Pracy - drugie postępowanie
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz zapewnienie świadczenia usługi dystrybucji energii elektrycznej dla Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi w 2026 roku. 2. Sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usług dystrybucji w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 roku Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 266 z późn. zm.) dla Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi, zasilanego z transformatora 15/0,4 kV o mocy 600 kVA (wyłącznie dla potrzeb IMP) w stacji 11022. 3. Sprzedaż energii elektrycznej w planowanej ilości ok. 1000 MWh w okresie 12 miesięcy od dnia udzielenia zamówienia. 4. Powyższa wartość przyjęta została do obliczenia szacunkowej wartości zamówienia i nie odzwierciedla realnego bądź deklarowanego wykorzystania energii elektrycznej w czasie trwania umowy i w żadnym razie nie może być podstawą jakichkolwiek roszczeń ze strony Wykonawcy. 5. Zamawiający zastrzega możliwość zmiany prognozowanej ilości zużycia energii elektrycznej wynikającej, w szczególności z posiadanych przez Zamawiającego urządzeń, bez konsekwencji prawno-finansowych dla Zamawiającego. 6. Warunki techniczne: 1) Obiekty szpitalno - laboratoryjno - biurowe; 2) Miejsce dostarczania energii elektrycznej - styki główne rozłącznika NN w stacji 15/0,4kV nr 11022; 3) Moc umowna 250 kW; 4) Grupa Taryfowa C 21; 5) Grupa przyłączeniowa IV; 6) Pomiar po stronie WN; 7) Przekładniki napięciowe 15/0,1 kV; 8) Przekładniki prądowe 20/5A; Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych
Interne Kennung: AZAMPUB/33/25/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej, obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usługi dystrybucyjnej energii elektrycznej dla Instytutu Medycyny Pracy
Beschreibung: Wspólny Słownik Zamówień: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa, 65300000-6 - Przesył energii elektrycznej i podobne usługi Opis przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz zapewnienie świadczenia usługi dystrybucji energii elektrycznej dla Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi w 2026 roku. 2. Sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usług dystrybucji w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 roku Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 266 z późn. zm.) dla Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi, zasilanego z transformatora 15/0,4 kV o mocy 600 kVA (wyłącznie dla potrzeb IMP) w stacji 11022. 3. Sprzedaż energii elektrycznej w planowanej ilości ok. 1000 MWh w okresie 12 miesięcy od dnia udzielenia zamówienia. 4. Powyższa wartość przyjęta została do obliczenia szacunkowej wartości zamówienia i nie odzwierciedla realnego bądź deklarowanego wykorzystania energii elektrycznej w czasie trwania umowy i w żadnym razie nie może być podstawą jakichkolwiek roszczeń ze strony Wykonawcy. 5. Zamawiający zastrzega możliwość zmiany prognozowanej ilości zużycia energii elektrycznej wynikającej, w szczególności z posiadanych przez Zamawiającego urządzeń, bez konsekwencji prawno-finansowych dla Zamawiającego. 6. Warunki techniczne: 1) Obiekty szpitalno - laboratoryjno - biurowe; 2) Miejsce dostarczania energii elektrycznej - styki główne rozłącznika NN w stacji 15/0,4kV nr 11022; 3) Moc umowna 250 kW; 4) Grupa Taryfowa C 21; 5) Grupa przyłączeniowa IV; 6) Pomiar po stronie WN; 7) Przekładniki napięciowe 15/0,1 kV; 8) Przekładniki prądowe 20/5A; Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych