304787-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Zakup serwisu pogwarancyjnego dla przełączników CISCO wraz z zakupem subskrypcji
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup serwisu pogwarancyjnego dla przełączników CISCO wraz z zakupem subskrypcji
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: 1) dostawa łącznie 24 szt. subskrypcji na oprogramowanie użytkowane przez Zamawiającego wskazane w Tabeli B Załącznika nr 11 do SWZ, 2) świadczenie usługi serwisu pogwarancyjnego dla urządzeń sieciowych wskazanych w Tabeli A Załącznika nr 11 do SWZ oraz oprogramowania wskazanego w Tabeli B Załącznika nr 11 do SWZ, 3) świadczenie konsultacji w wymiarze minimalnym 50 godzin i w maksymalnym 120 godzin, 4) wykonanie trzech (3) przeglądów konserwacyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ), został zawarty w Załączniku nr 11 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung993200.271.119.2025-DZP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
LosLOT-0001