2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beschikbaarheidssysteem
Beschreibung: De Opdracht betreft het beschikbaar stellen van Beschikbaarheidssoftware door middel van een SaaS-oplossing en levering van pagers die aantoonbaar geschikt zijn om samen te werken met de Beschikbaarheidssoftware. Met de winnende Inschrijver wordt een Dienstverleningsovereenkomst gesloten voor de Beschikbaarheidssoftware en een Raamovereenkomst voor de levering van pagers. Beschikbaarheidssoftware voor +/- 1250 gebruikers en levering van +/- 1250 pagers
Interne Kennung: M2510 0585
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör, 35000000 Ausrüstung für Sicherheitszwecke, Brandbekämpfung, Polizei und Verteidigung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Afname van extra pagers als uitbreiding of vervanging. Doorontwikkeling en uitbreiding van de Beschikbaarheidssoftware.