2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud en Vervanging Openbare Verlichting SOVL 2026
Beschreibung: Aanbestedende dienst zoekt een opdrachtnemer om het onderhoud voor de openbare verlichting van de deelnemende organisaties uit te voeren. Deze opdrachtnemer is verantwoordelijk voor: • Het leveren van armaturen via de kortingsregeling; • Het (ver)plaatsen, vervangen, monteren en aansluiten van de verlichtingsobjecten, masten en armaturen; • Het coördineren van werkzaamheden aan het gereguleerde netwerk; • Het coördineren en uitvoeren van werkzaamheden aan het eigen netwerk; • Het uitvoeren van preventief en correctief onderhoud. De opdracht heeft een maximale omvang van ongeveer €53 milj. Deze waarde is gebaseerd op de beschikbare historische gegevens en relevante toekomstverwachtingen. Het gaat uitdrukkelijk om een geraamde totale opdrachtwaarde die ter indicatie dient. Aan deze opdrachtwaarde kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 581469
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31527260 Beleuchtungssysteme, 34928500 Straßenbeleuchtungseinrichtungen, 50232000 Wartung von öffentlichen Beleuchtungseinrichtungen und Verkehrsampeln
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Aanbestedende dienst zoekt een opdrachtnemer om het onderhoud voor de openbare verlichting van de deelnemende organisaties uit te voeren. Deze opdrachtnemer is verantwoordelijk voor: • Het leveren van armaturen via de kortingsregeling; • Het (ver)plaatsen, vervangen, monteren en aansluiten van de verlichtingsobjecten, masten en armaturen; • Het coördineren van werkzaamheden aan het gereguleerde netwerk; • Het coördineren en uitvoeren van werkzaamheden aan het eigen netwerk; • Het uitvoeren van preventief en correctief onderhoud. De opdracht heeft een omvang van ong. ? Deze waarde is gebaseerd op de beschikbare historische gegevens en relevante toekomstverwachtingen. Het gaat uitdrukkelijk om een geraamde totale opdrachtwaarde die ter indicatie dient. Aan deze opdrachtwaarde kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 581469
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50232100 Onderhoud van straatverlichting
Aanvullende classificatie (cpv): 31527260 Verlichtingssystemen, 34928500 Straatverlichtingsuitrusting, 50232000 Onderhoud van installaties voor straatverlichting en verkeerslichten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1