2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka a instalace klimatizace pro budovu radnice MČ Praha 9
Beschreibung: Dodávka kompletního nového klimatizačního systému pro objekt radnice MČ Praha 9 a jeho úplná instalace v objektu včetně uvedení do provozu, zkoušek a dokumentace provedení. Součástí plnění je rovněž demontáž, odvoz a ekologická likvidace stávajícího zastaralého systému. Technické požadavky na poptávaná klimatizační zařízení a jeho prvky, jeho kvalitu, kvantitu, rozsah plnění, popis technického řešení a rozdělení plnění na časové etapy jsou obsaženy v zadávací dokumentaci a jejích přílohách, plně uveřejněných na profilu zadavatele.
Interne Kennung: RMC250114
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postup je uveden v zadávací dokumentaci, plně uveřejněné na profilu zdavatele
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42512000 Klimaanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331220 Installation von Klimaanlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dodávka kompletního nového klimatizačního systému pro pětipodlažní objekt radnice MČ Praha 9 a jeho úplná instalace v objektu včetně uvedení do provozu, zkoušek a dokumentace provedení. Součástí plnění je rovněž demontáž, odvoz a ekologická likvidace stávajícího zastaralého systému. Technické požadavky na poptávaná klimatizační zařízení a jeho prvky, jeho kvalitu, kvantitu, rozsah plnění, popis technického řešení a rozdělení plnění na časové etapy jsou obsaženy v zadávací dokumentaci a jejích přílohách, plně uveřejněných na profilu zadavatele. Veřejná zakázka není dělena na části.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45331220 Installation von Klimaanlagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje následující možnost změny závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku v rozsahu až 20 % rozsahu (hodnoty) ujednaného plnění, a to za splnění následující podmínky: v průběhu provádění montážních prací v objektu radnice vyjde najevo, že zakryté konstrukce nesnesou opětovné použití, jak je předpokládáno v projektové dokumentaci; v takovém případě bude součástí plnění také úprava konstrukcí. Budou-li předmětem takto určených prací položky neodpovídající položkám v oceněném rozpočtu, budou takové práce naceněny dle v oboru užívaných veřejně verifikovatelných ceníků.