2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi kompleksowej organizacji i przeprowadzeniu zagranicznej, pięciodniowej wizyty studyjnej do wybranego kraju charakteryzującego się wysokim stopniem zaawansowania w zakresie procesu wydawania tzw. mikropoświadczeń, tj. do jednego z następujących państw: Irlandia, Hiszpania, Chorwacja, w ramach projektu realizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na kompleksowej organizacji i przeprowadzeniu zagranicznej wizyty studyjnej do wybranego kraju charakteryzującego się wysokim stopniem zaawansowania w zakresie procesu wydawania tzw. mikropoświadczeń, tj. do jednego z następujących państw: Irlandia, Hiszpania, Chorwacja, dalej: „kraj odwiedzany”. Wykonawca realizujący wizytę studyjną zobowiązany jest do zapewnienia wszystkich usług niezbędnych do jej prawidłowego przeprowadzenia, w tym w szczególności: przejazdów, zakwaterowania, wyżywienia, ubezpieczenia, transferów lokalnych w miejscu realizacji wizyty, opiekuna, tłumacza, przewodnika oraz innych usług koniecznych do realizacji przedmiotowego zamówienia. Wytyczne dotyczące realizacji zamówienia: Opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku nr 1 do SWZ oraz w projekcie umowy, której wzór stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: OZP.322.1-72.AL.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamówienia na usługi społeczne art. 360 pkt 3) ustawy Pzp. Główne aspekty procedury: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Do spraw nieuregulowanych w SWZ mają zastosowanie przepisy ustawy Pzp. Zgodnie z art. 359 ustawy Pzp przy udzielaniu zamówień na usługi społeczne stosuje się przepisy ustawy właściwe dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne jeżeli wartość zamówienia wyrażona w złotych jest równa lub przekracza równowartość kwoty 750 000 euro, z możliwością wyłączenia stosowania wybranych przepisów ustawy Pzp, o których mowa w art. 360 tejże ustawy
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie usługi polegającej na kompleksowej organizacji i przeprowadzeniu zagranicznej, pięciodniowej wizyty studyjnej do wybranego kraju charakteryzującego się wysokim stopniem zaawansowania w zakresie procesu wydawania tzw. mikropoświadczeń, tj. do jednego z następujących państw: Irlandia, Hiszpania, Chorwacja, w ramach projektu realizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku.