See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstelling van een externe onderhoudsfirma voor schoonmaak gebouwen
Beschreibung: Voorwerp van deze diensten: Aanstelling externe onderhoudsfirma voor schoonmaak gebouwen” Plaats van dienstverlening: Gemeentebestuur Aalter, Europalaan 22, 9880 Aalter De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: I.1.1 Perceel 1: Locaties in Aalter-centrum en Bellem 1.1 Villa Snoeck (A-C_32) - Stationsstraat 69, Aalter 1.2 Kadans (A-C_12) - Stationsstraat 71, Aalter 1.3 ’t Vrijhof (A-C_29) - Bellemstraat 18, Aalter 1.4 Parking Altr’A (A-C_42) - Stationsstraat - Aalter 1.5 Bibliotheek Bellem (BEL_01) - Bellemdorpweg 5, Bellem 1.6 Ontmoetingcentrum Bellem ( BEL_03) - Bellemdorpweg 5A, Bellem Deze locaties poetsen op een vaste opgegeven dag en vast tijdstip en steeds in het eerste deel van de dag en 1 keer per week I.1.2 Perceel 2: Locaties in Aalter Brug, Knesselare en Ursel 2.1 Ontmoetingscentrum Aalterbrug (A-B_02) - Cardijnlaan 5, Aalter-Brug 2.2 Jeugdlokaal Flabuit Knesselare ( KNE_07) - Prinsengoeddreef 31 - Knesselare 2.3 Ontmoetingscentrum Katerhoek (UR_02) - Ijzerenhand 16 - Ursel Deze locaties poetsen op een vaste opgegeven dag en een vast tijdstip in het eerste deel van de dag en 1 keer week 2.4 Contactpunt Knesselare (KNE_14) - De Plaats 14, Knesselare Deze locatie poetsen op een vaste opgegeven dag en een vast tijdstip in het eerste deel van de dag en 2 keer per week 2.5 Parkresidentie Knesselare (KNE_02) - Hemelrijkstraat 50, Knesselare Deze locatie poetsen op een vaste opgegeven dag en een vast tijdstip in het eerste deel van de dag en 3 keer per week I.1.3 Perceel 3: Locaties in Lotenhulle, Poeke en Sint-Maria-Aalter 3.1 Bibliotheek Lotenhulle (LO_02) - Lodorp 68, Lotenhulle 3.2 Ontmoetingscentrum Lotenhulle (LO_03) - Guldensporenplein 11, Lotenhulle 3.3 Pastorije Lotenhulle (LO_07) - Lodorp 70, Lotenhulle 3.4 Ontmoetingscentrum Poeke (POE_01) - Poekedorpstraat 16, Poeke 3.5 Ontmoetingscentrum Sint-Maria-Aalter (SMA_03) - Oude Kantschoolstraat 7, Sint-Maria-Aalter Deze locatie poetsen op een vaste opgegeven dag en een vast tijdstip in het eerste deel van de dag en 1 keer per week Reguliere schoonmaak Grote schoonmaak Raamcontract: Een overeenkomst met het doel gedurende een bepaalde periode de voorwaarden inzake te plaatsen opdrachten vast te leggen, met name wat betreft de prijzen. De eenheidsprijzen zijn vastgelegd voor een bepaalde periode (48 maanden).
Interne Kennung: PPP028-2102/5099/25d0002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Locaties in Aalter- centrum en Bellem
Beschreibung: 1.1 Villa Snoeck - Stationsstraat 69, Aalter 1.2 Kadans – Stationsstraat 71, Aalter 1.3 ’t Vrijhof – Bellemstraat 18, Aalter 1.4 Parking Altr’A – Stationsstraat - Aalter 1.5 Bibliotheek Bellem – Bellemdorpweg 5, Bellem 1.6 Ontmoetingcentrum Bellem - Bellemdorpweg 5A, Bellem Deze locaties poetsen op een vaste dag en een vast tijdstip en steeds in het eerste deel van de dag en 1 keer per week
Interne Kennung: 25d0002_1
Los: LOT-0002
Titel: Locaties in Aalter-Brug, Knesselare en Ursel
Beschreibung: 2.1 Ontmoetingscentrum Aalter-Brug – Cardijnlaan 5, Aalter-Brug 2.2 Jeugdlokaal Flabuit Knesselare – Prinsengoeddreef 31 - Knesselare 2.3 Ontmoetingscentrum Katerhoek – Ijzerenhand 16 - Ursel Deze locaties poetsen op een vaste dag en een vast tijdstip in het eerste deel van de dag en 1 keer week 2.4 Contactpunt Knesselare – De Plaats 14, Knesselare Deze locatie poetsen op een vaste dag en een vast tijdstip in het eerste deel van de dag en 2 keer per week 2.5 Parkresidentie Knesselare – Hemelrijkstraat 50, Knesselare Deze locatie poetsen op een vaste dag en een vast tijdstip in het eerste deel van de dag en 3 keer per week
Interne Kennung: 25d0002_2
Los: LOT-0003
Titel: Locaties in Lotenhulle, Poeke en Sint-Maria-Aalter
Beschreibung: 3.1 Bibliotheek Lotenhulle – Lodorp 70, Lotenhulle 3.2 Ontmoetingscentrum Lotenhulle – Guldensporenplein 11, Lotenhulle 3.3 Pastorije Lotenhulle – Lodorp 70, Lotenhulle 3.4 Ontmoetingscentrum Poeke – Poekedorpstraat 16, Poeke 3.5 Ontmoetingscentrum Sint-Maria-Aalter – Oude Kantschoolstraat 7, Sint-Maria-Aalter Deze locatie poetsen op een vaste dag en een vast tijdstip in het eerste deel van de dag en 1 keer per week
Interne Kennung: 25d0002_3