2. Verfahren
Verfahren
Titel: Toegangscontrole- en Inbraakmeldsysteem
Beschreibung: De Universiteit Leiden heeft voor de toegang tot gebouwen en het signaleren van ongeoorloofde toegang (inbraak, diefstal) onder andere een Nedap AEOS systeem in gebruik. Het gaat hierbij onder andere om elektronische deursloten, toegangspoortjes die met een geautoriseerd pasje geopend kunnen worden, paslezers, bewegingsmelders en deurmagneten waarmee gedetecteerd kan worden of deuren ongewenst geopend worden. De universiteit neemt de apparatuur en de dienstverlening voor bovenstaande voorzieningen van verschillende leveranciers af. Om de voorzieningen te continueren en/of uit te breiden is het noodzakelijk om periodiek nieuwe overeenkomsten af te sluiten. Dit zijn overeenkomsten voor de levering van apparatuur, beheer van de voorzieningen, installatiewerkzaamheden, licenties en dienstverlening voor systemen waarmee de voorzieningen worden aangestuurd en gemonitord. Hierbij kan het voordelig en effectief zijn om met een beperkt aantal leveranciers overeenkomsten af te sluiten voor combinaties van (geïntegreerde) producten en dienstverlening.
Interne Kennung: EA-0132
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen, Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42961100 Zugangskontrollsystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen, 45312200 Installation von Einbruchmeldeanlagen, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0000
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen