See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA RÓŻNYCH PRODUKTÓW LECZNICZYCH ORAZ WYROBÓW MEDYCZNYCH – 154 pakiety
Beschreibung: DOSTAWA RÓŻNYCH PRODUKTÓW LECZNICZYCH ORAZ WYROBÓW MEDYCZNYCH – 154 pakiety
Interne Kennung: AS.2910.2.(12/ZP/26)2026.BCH/DG/MK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ NR 1
Beschreibung: Formalina buforowana roztwór 10% - 1 kg
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje w postępowaniu prawo opcji polegające na tym, iż część zamówienia tzw. zamówienie podstawowe Zamawiający zobowiązuje się zamówić, zaś część dodatkowa wykraczająca ponad zamówienie podstawowe będzie stanowiła opcję z której Zamawiający może skorzystać ale nie ma takiego obowiązku. Zamawiający przewiduje prawo opcji w następujących przypadkach: 1). Jeżeli w czasie realizacji przedmiotu zamówienia wyczerpana zostanie jedna z dawek / jeden z rozmiarów tego samego przedmiotu zamówienia oferty częściowej lub zwiększy się zapotrzebowanie Zamawiającego na jedną z dawek / jeden z rozmiarów ww. przedmiotu zamówienia, możliwa jest zamiana dawek / rozmiarów polegająca na zwiększeniu ilości dawki / rozmiaru wyczerpanej/wyczerpanego z oferty częściowej lub dawki / rozmiaru, na które wzrosło zapotrzebowanie z jednoznacznym zmniejszeniem dawki / rozmiaru, która/który jeszcze nie uległa odpowiednio wyczerpania lub wykorzystaniu. Powyższe dopuszczalne jest po proporcjonalnym przeliczeniu ceny jednostkowej oraz zakontraktowanej ogólnej ilości pozycji przedmiotu zamówienia, których dotyczy zmiana. Przedmiotowa zmiana jest możliwa wraz z konsekwencjami rachunkowymi dokonanej zmiany, z zastrzeżeniem, że nie może zwiększona wartość oferty częściowej (pakietu), której dotyczy zmiana. Powyższa zmiana jest możliwa, jeśli ilość zmieniona nie przekroczy +/-50% danej pozycji określonej w umowie– prawo opcji. ( Zamówienie podstawowe -50% każdej pozycji określonej w umowie) Powyższa zmiana jest możliwa po uprzednim poinformowaniu Wykonawcy w formie pisemnej o stosowaniu prawa opcji i przekazaniu opisu przedmiotu zamówienia z określeniem nowego zakresu zamówienia. 2.) Jeżeli w czasie realizacji przedmiotu zamówienia wprowadzona zostanie do obrotu nowa dawka przedmiotu zamówienia lub zaistnieje potrzeba zakupu innych, nie ujętych w umowie dawek tego samego przedmiotu zamówienia, możliwa jest zmiana dawek do realizacji lub wprowadzenie nowej dawki z jednoczesnym zmniejszeniem lub rezygnacją z dawek dotychczas przewidzianych w umowie. Przedmiotowa zmiana jest możliwa wraz z konsekwencjami ilościowymi i rachunkowymi dokonanej zmiany, z zastrzeżeniem, że nie może być zwiększona wartość oferty częściowej. ( pakietu, ), której dotyczy zmiana. Powyższa zmiana jest możliwa po uprzednim poinformowaniu Wykonawcy w formie pisemnej o stosowaniu prawa opcji i przekazaniu opisu przedmiotu zamówienia z określeniem nowego zakresu zamówienia. Powyższa zmiana jest możliwa, jeśli ilość zmieniona nie przekroczy +/-50% danej pozycji określonej w umowie– prawo opcji. ( Zamówienie podstawowe -50% każdej pozycji określonej w umowie) 3.) Jeżeli w czasie trwania umowy wyczerpany zostanie jeden przedmiot zamówienia w ramach jednej części zamówienia (pakietu) i zwiększy się zapotrzebowanie Zamawiającego na ww. przedmiot zamówienia, możliwa jest zamiana przedmiotu zamówienia z jednoczesnym zmniejszeniem ilości przedmiotu zamówienia, który nie uległ jeszcze wykorzystaniu. Powyższe dopuszczalne jest po proporcjonalnym przeliczeniu ceny jednostkowej oraz zakontraktowanej ogólnej ilości pozycji przedmiotu zamówienia, których dotyczy zmiana. Przedmiotowa zmiana jest możliwa wraz z konsekwencjami rachunkowymi dokonanej zmiany, z zastrzeżeniem, że nie może być zwiększona wartość części zamówienia (pakietu) brutto oraz, że ilość pozycji podlegającej zwiększeniu lub zmniejszeniu nie przekroczy +/- 50% ilości przedmiotu zamówienia, określonego w danej pozycji pakietu (części zamówienia)(Zadanie podstawowe- 50% każdej pozycji określonej w umowie). Powyższa zmiana jest możliwa po uprzednim poinformowaniu Wykonawcy w formie pisemnej o stosowaniu prawa opcji i przekazaniu opisu przedmiotu zamówienia z określeniem nowego zakresu zamówienia (prawo opcji).
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ NR 2
Beschreibung: Formalina buforowana roztwór 10 % - 5kg
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ NR 3
Beschreibung: Dimeticone PŁYN
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ NR 4
Beschreibung: HOMATROPINUM H/BROMICUM
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ NR 5
Beschreibung: OLEUM RAPAE
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ NR 6
Beschreibung: NEOSPASMINUM
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ NR 7
Beschreibung: Substancje do receptury -12 poz
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: CZĘŚĆ NR 8
Beschreibung: Substancje do receptury - 15 poz
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: CZĘŚĆ NR 9
Beschreibung: Spirytus salicylowy 2% /Spiritus salicylatus
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: CZĘŚĆ NR 10
Beschreibung: OPŁATKI SKROBIOWE FARMACEUTYCZNE
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: CZĘŚĆ NR 11
Beschreibung: PUDEŁKA DO MAŚCI
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: CZĘŚĆ NR 12
Beschreibung: BUTELKI SZKLANE/ NAKRĘTKI DO BUTELEK /ZAKRAPLACZE ZAKRĘCANE DO BUTELEK
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: CZĘŚĆ NR 13
Beschreibung: TOREBKI BIAŁE /TOREBKI POMARAŃCZOWE/ Sygnaturki / Etykiety
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: CZĘŚĆ NR 14
Beschreibung: ZLEWKI SZKLANE
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: CZĘŚĆ NR 15
Beschreibung: FORMY DO CZOPKÓW
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: CZĘŚĆ NR 16
Beschreibung: Środek kontrastowy w postaci roztworu doustnego i doodbytniczego / Meglumini amidotrizoas, Natrii amidotriz.
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: CZĘŚĆ NR 17
Beschreibung: Niejonowy, monomeryczny, niskoosmolarny, rozpuszczalny w wodzie środek kontrastowy
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: CZĘŚĆ NR 18
Beschreibung: Niejonowy, monomeryczny, rozpuszczalny w wodzie środek kontrastowy
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: CZĘŚĆ NR 19
Beschreibung: Środek kontrastowy niejonowy, rozpuszczalny w wodzie,
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: CZĘŚĆ NR 20
Beschreibung: Środek kontrastowy niejonowy, niskoosmolarny, monomeryczny, rozpuszczalny w wodzie
Interne Kennung: Pakiet nr 20
Los: LOT-0021
Titel: CZĘŚĆ NR 21
Beschreibung: Paramagnetyczny środek kontrastowy stosowany do badań MR
Interne Kennung: Pakiet nr 21
Los: LOT-0022
Titel: CZĘŚĆ NR 22
Beschreibung: Niejonowy, dimeryczny isoosmolarny środek kontrastowy
Interne Kennung: Pakiet nr 22
Los: LOT-0023
Titel: CZĘŚĆ NR 23
Interne Kennung: Pakiet nr 23
Los: LOT-0024
Titel: CZĘŚĆ NR 24
Beschreibung: BARIUM SULFURICUM
Interne Kennung: Pakiet nr 24
Los: LOT-0025
Titel: CZĘŚĆ NR 25
Beschreibung: PASKI FLUORESCEINOWE
Interne Kennung: Pakiet nr 25
Los: LOT-0026
Titel: CZĘŚĆ NR 26
Beschreibung: Hydroxyethylamylum + Natii chloridum / Sol Dextranum/Natrii chloridum + Kalii chloridum + Calcii chloridum dihydricum/ Sol Mannitol
Interne Kennung: Pakiet nr 26
Los: LOT-0027
Titel: CZĘŚĆ NR 27
Beschreibung: płyn wieloelektrolitowy izotoniczny
Interne Kennung: Pakiet nr 27
Los: LOT-0028
Titel: CZĘŚĆ NR 28
Interne Kennung: Pakiet nr 28
Los: LOT-0029
Titel: CZĘŚĆ NR 29
Interne Kennung: Pakiet nr 29
Los: LOT-0030
Titel: CZĘŚĆ NR 30
Beschreibung: SOL. MANNITOL
Interne Kennung: Pakiet nr 30
Los: LOT-0031
Titel: CZĘŚĆ NR 31
Beschreibung: SOL. 5% GLUCOSI
Interne Kennung: Pakiet nr 31
Los: LOT-0032
Titel: CZĘŚĆ NR 32
Beschreibung: SOL. 5% GLUCOSI CUM NATRII CHLORATI /SOL. 5% GLUCOSI/SOL. GLUCOSI 10%
Interne Kennung: Pakiet nr 32
Los: LOT-0033
Titel: CZĘŚĆ NR 33
Beschreibung: SOL. GLUCOSI 20 %
Interne Kennung: Pakiet nr 33
Los: LOT-0034
Titel: CZĘŚĆ NR 34
Beschreibung: SOL .GLUCOSI 40%/4% roztwór zmodyfikowanej płynnej żelatyny z elektrolitami/izojonowy i izotoniczny płyn wieloelektrolitowy
Interne Kennung: Pakiet nr 34
Los: LOT-0035
Titel: CZĘŚĆ NR 35
Beschreibung: SOL. AQUA PRO INJ.
Interne Kennung: Pakiet nr 35
Los: LOT-0036
Titel: CZĘŚĆ NR 36
Beschreibung: SOL. NATRII CHLORATI 0,9%
Interne Kennung: Pakiet nr 36
Los: LOT-0037
Titel: CZĘŚĆ NR 37
Interne Kennung: Pakiet nr 37
Los: LOT-0038
Titel: CZĘŚĆ NR 38
Beschreibung: KALIUM CHLORATUM
Interne Kennung: Pakiet nr 38
Los: LOT-0039
Titel: CZĘŚĆ NR 39
Beschreibung: SOL. GLUCOSI / SOL. NATRII CHLORATI
Interne Kennung: Pakiet nr 39
Los: LOT-0040
Titel: CZĘŚĆ NR 40
Beschreibung: Płyn wieloelektrolitowy przeznaczony dla pacjentów pediatrycznych
Interne Kennung: Pakiet nr 40
Los: LOT-0041
Titel: CZĘŚĆ NR 41
Beschreibung: roztwór do irygacji
Interne Kennung: Pakiet nr 41
Los: LOT-0042
Titel: CZĘŚĆ NR 42
Beschreibung: Aqua/0,9 % Natrium chloratum
Interne Kennung: Pakiet nr 42
Los: LOT-0043
Titel: CZĘŚĆ NR 43
Beschreibung: Woda Sterylna do irygacj
Interne Kennung: Pakiet nr 43
Los: LOT-0044
Titel: CZĘŚĆ NR 44
Beschreibung: Woda Sterylna do irygacji
Interne Kennung: Pakiet nr 44
Los: LOT-0045
Titel: CZĘŚĆ NR 45
Beschreibung: METRONIDAZOL 0,5%
Interne Kennung: Pakiet nr 45
Los: LOT-0046
Titel: CZĘŚĆ NR 46
Beschreibung: Worek trójkomorowy do żywienia pozajelitowego dzieci przedwcześnie urodzonych
Interne Kennung: Pakiet nr 46
Los: LOT-0047
Titel: CZĘŚĆ NR 47
Beschreibung: Kompletna, normokaloryczna dieta bezresztkowa dla dzieci
Interne Kennung: Pakiet nr 47
Los: LOT-0048
Titel: CZĘŚĆ NR 48
Beschreibung: Worki do żywienia pozajelitowego -31 poz
Interne Kennung: Pakiet nr 48
Los: LOT-0049
Titel: CZĘŚĆ NR 49
Beschreibung: żywienie pozajelitowe - 13 poz
Interne Kennung: Pakiet nr 49
Los: LOT-0050
Titel: CZĘŚĆ NR 50
Beschreibung: żywienie pozajelitowe - 11 poz
Interne Kennung: Pakiet nr 50
Los: LOT-0051
Titel: CZĘŚĆ NR 51
Beschreibung: Dieta kompletna pod względem odżywczym , do żywienia dojelitowego
Interne Kennung: Pakiet nr 51
Los: LOT-0052
Titel: CZĘŚĆ NR 52
Beschreibung: Dieta standardowa normoklaloryczna
Interne Kennung: Pakiet nr 52
Los: LOT-0053
Titel: CZĘŚĆ NR 53
Beschreibung: Dieta wysokobiałkowa
Interne Kennung: Pakiet nr 53
Los: LOT-0054
Titel: CZĘŚĆ NR 54
Beschreibung: Kompletna dieta - 16 poz
Interne Kennung: Pakiet nr 54
Los: LOT-0055
Titel: CZĘŚĆ NR 55
Beschreibung: Diety -5 poz
Interne Kennung: Pakiet nr 55
Los: LOT-0056
Titel: CZĘŚĆ NR 56
Beschreibung: Diety - 5 poz
Interne Kennung: Pakiet nr 56
Los: LOT-0057
Titel: CZĘŚĆ NR 57
Beschreibung: Kompletna dieta - 7 poz
Interne Kennung: Pakiet nr 57
Los: LOT-0058
Titel: CZĘŚĆ NR 58
Beschreibung: Kompletna dieta - 1 poz
Interne Kennung: Pakiet nr 58
Los: LOT-0059
Titel: CZĘŚĆ NR 59
Beschreibung: Kompresy gazowe
Interne Kennung: Pakiet nr 59
Los: LOT-0060
Titel: CZĘŚĆ NR 60
Beschreibung: Gaza baw /opaska bawełniana/opaska elast.
Interne Kennung: Pakiet nr 60
Los: LOT-0061
Titel: CZĘŚĆ NR 61
Beschreibung: serwety operacyjne/kompresy gazowe
Interne Kennung: Pakiet nr 61
Los: LOT-0062
Titel: CZĘŚĆ NR 62
Beschreibung: wata /lignina
Interne Kennung: Pakiet nr 62
Los: LOT-0063
Titel: CZĘŚĆ NR 63
Beschreibung: SETONY/TUPFERY
Interne Kennung: Pakiet nr 63
Los: LOT-0064
Titel: CZĘŚĆ NR 64
Beschreibung: plaster 4 poz
Interne Kennung: Pakiet nr 64
Los: LOT-0065
Titel: CZĘŚĆ NR 65
Beschreibung: SIATKA ELESTYCZNA
Interne Kennung: Pakiet nr 65
Los: LOT-0066
Titel: CZĘŚĆ NR 66
Beschreibung: Opaska gipsowa /wata wyściełająca pod gips
Interne Kennung: Pakiet nr 66
Los: LOT-0067
Titel: CZĘŚĆ NR 67
Beschreibung: OPASKI SZTYWNE /PODKŁAD SYNTETYCZNY
Interne Kennung: Pakiet nr 67
Los: LOT-0068
Titel: CZĘŚĆ NR 68
Beschreibung: Specjalistyczny opatrunek stosowany w leczeniu ran
Interne Kennung: Pakiet nr 68
Los: LOT-0069
Titel: CZĘŚĆ NR 69
Beschreibung: plaster skórny do zamykania ran
Interne Kennung: Pakiet nr 69
Los: LOT-0070
Titel: CZĘŚĆ NR 70
Beschreibung: Sterylny , jednorazowy, samoprzylepny opatrunek
Interne Kennung: Pakiet nr 70
Los: LOT-0071
Titel: CZĘŚĆ NR 71
Beschreibung: Hemostatyczny opatrunek do żył obwodowych
Interne Kennung: Pakiet nr 71
Los: LOT-0072
Titel: CZĘŚĆ NR 72
Beschreibung: ŻELOWA GĄBKA HEMOSTATYCZNA
Interne Kennung: Pakiet nr 72
Los: LOT-0073
Titel: CZĘŚĆ NR 73
Beschreibung: Gaza hemostatyczna
Interne Kennung: Pakiet nr 73
Los: LOT-0074
Titel: CZĘŚĆ NR 74
Beschreibung: matryca z klejem do tkanek
Interne Kennung: Pakiet nr 74
Los: LOT-0075
Titel: CZĘŚĆ NR 75
Beschreibung: Opatrunki
Interne Kennung: Pakiet nr 75
Los: LOT-0076
Titel: CZĘŚĆ NR 76
Beschreibung: OPATRUNEK HYDROŻELOWY
Interne Kennung: Pakiet nr 76
Los: LOT-0077
Titel: CZĘŚĆ NR 77
Interne Kennung: Pakiet nr 77
Los: LOT-0078
Titel: CZĘŚĆ NR 78
Beschreibung: Antybakteryjny opatrunek jałowy
Interne Kennung: Pakiet nr 78
Los: LOT-0079
Titel: CZĘŚĆ NR 79
Interne Kennung: Pakiet nr 79
Los: LOT-0080
Titel: CZĘŚĆ NR 80
Interne Kennung: Pakiet nr 80
Los: LOT-0081
Titel: CZĘŚĆ NR 81
Beschreibung: PRZEZROCZYSTY OPATRUNEK JAŁOWY
Interne Kennung: Pakiet nr 81
Los: LOT-0082
Titel: CZĘŚĆ NR 82
Beschreibung: antyseptyczny opatrunek z gazy
Interne Kennung: Pakiet nr 82
Los: LOT-0083
Titel: CZĘŚĆ NR 83
Beschreibung: ZESTAW DO ZAKŁADANIA SZWÓW
Interne Kennung: Pakiet nr 83
Los: LOT-0084
Titel: CZĘŚĆ NR 84
Beschreibung: ZESTAW DO DOŻYLNEGO WKŁUCIA CENTRALNEGO
Interne Kennung: Pakiet nr 84
Los: LOT-0085
Titel: CZĘŚĆ NR 85
Beschreibung: Zestaw do ran
Interne Kennung: Pakiet nr 85
Los: LOT-0086
Titel: CZĘŚĆ NR 86
Beschreibung: PROTEZY NA UBYTKI KOSTNE
Interne Kennung: Pakiet nr 86
Los: LOT-0087
Titel: CZĘŚĆ NR 87
Beschreibung: Wymienny jałowy zbiornik na wydzielinę
Interne Kennung: Pakiet nr 87
Los: LOT-0088
Titel: CZĘŚĆ NR 88
Beschreibung: płyn do dekolonizacji jamy ustnej i gardła
Interne Kennung: Pakiet nr 88
Los: LOT-0089
Titel: CZĘŚĆ NR 89
Beschreibung: polihexanid 0,1% i poloxamer 1%
Interne Kennung: Pakiet nr 89
Los: LOT-0090
Titel: CZĘŚĆ NR 90
Beschreibung: Strzykawka z 0,9 % Natri chlorati , jałowa do podania w polu operacyjnym
Interne Kennung: Pakiet nr 90
Los: LOT-0091
Titel: CZĘŚĆ NR 91
Beschreibung: AMOXICILLIN
Interne Kennung: Pakiet nr 91
Los: LOT-0092
Titel: CZĘŚĆ NR 92
Beschreibung: CLARITHROMYCIN
Interne Kennung: Pakiet nr 92
Los: LOT-0093
Titel: CZĘŚĆ NR 93
Beschreibung: AZITHROMYCIN
Interne Kennung: Pakiet nr 93
Los: LOT-0094
Titel: CZĘŚĆ NR 94
Beschreibung: MOLNUPIRAVIR
Interne Kennung: Pakiet nr 94
Los: LOT-0095
Titel: CZĘŚĆ NR 95
Beschreibung: LIGNOCAINUM
Interne Kennung: Pakiet nr 95
Los: LOT-0096
Titel: CZĘŚĆ NR 96
Beschreibung: PROPOFOL
Interne Kennung: Pakiet nr 96
Los: LOT-0097
Titel: CZĘŚĆ NR 97
Beschreibung: ROPIVACAINE
Interne Kennung: Pakiet nr 97
Los: LOT-0098
Titel: CZĘŚĆ NR 98
Beschreibung: TRAMADOL
Interne Kennung: Pakiet nr 98
Los: LOT-0099
Titel: CZĘŚĆ NR 99
Interne Kennung: Pakiet nr 99
Los: LOT-0100
Titel: CZĘŚĆ NR 100
Beschreibung: METHYLPREDNISOLONE HEMISUCCINATE
Interne Kennung: Pakiet nr 100
Los: LOT-0101
Titel: CZĘŚĆ NR 101
Beschreibung: Leki - amp
Interne Kennung: Pakiet nr 101
Los: LOT-0102
Titel: CZĘŚĆ NR 102
Beschreibung: Poractant alfa
Interne Kennung: Pakiet nr 102
Los: LOT-0103
Titel: CZĘŚĆ NR 103
Interne Kennung: Pakiet nr 103
Los: LOT-0104
Titel: CZĘŚĆ NR 104
Beschreibung: DAPAGLIFLOZINUM
Interne Kennung: Pakiet nr 104
Los: LOT-0105
Titel: CZĘŚĆ NR 105
Beschreibung: LORAZEPAM/DOBUTAMINE
Interne Kennung: Pakiet nr 105
Los: LOT-0106
Titel: CZĘŚĆ NR 106
Beschreibung: DEXMEDETOMIDINE
Interne Kennung: Pakiet nr 106
Los: LOT-0107
Titel: CZĘŚĆ NR 107
Beschreibung: MORPHINUM/OXYCODONE
Interne Kennung: Pakiet nr 107
Los: LOT-0108
Titel: CZĘŚĆ NR 108
Beschreibung: INSULINUM
Interne Kennung: Pakiet nr 108
Los: LOT-0109
Titel: CZĘŚĆ NR 109
Beschreibung: AMITRIPTYLINUM TABL/ESCITALOPRAM
Interne Kennung: Pakiet nr 109
Los: LOT-0110
Titel: CZĘŚĆ NR 110
Beschreibung: Leki tabl
Interne Kennung: Pakiet nr 110
Los: LOT-0111
Titel: CZĘŚĆ NR 111
Beschreibung: CHLORPROTHIXENE
Interne Kennung: Pakiet nr 111
Los: LOT-0112
Titel: CZĘŚĆ NR 112
Beschreibung: CLONIDINE
Interne Kennung: Pakiet nr 112
Los: LOT-0113
Titel: CZĘŚĆ NR 113
Beschreibung: NEBIVOLOL
Interne Kennung: Pakiet nr 113
Los: LOT-0114
Titel: CZĘŚĆ NR 114
Beschreibung: SULODEXIDE/TELMISARTAN
Interne Kennung: Pakiet nr 114
Los: LOT-0115
Titel: CZĘŚĆ NR 115
Beschreibung: Diclofenac+Misoprostol/FINRENON
Interne Kennung: Pakiet nr 115
Los: LOT-0116
Titel: CZĘŚĆ NR 116
Beschreibung: SACCHAROMYCES BOULARDII
Interne Kennung: Pakiet nr 116
Los: LOT-0117
Titel: CZĘŚĆ NR 117
Beschreibung: NIMODIPINE
Interne Kennung: Pakiet nr 117
Los: LOT-0118
Titel: CZĘŚĆ NR 118
Beschreibung: ATORVASTATINUM
Interne Kennung: Pakiet nr 118
Los: LOT-0119
Titel: CZĘŚĆ NR 119
Beschreibung: CARVEDILOLUM
Interne Kennung: Pakiet nr 119
Los: LOT-0120
Titel: CZĘŚĆ NR 120
Beschreibung: EPLERENONE
Interne Kennung: Pakiet nr 120
Los: LOT-0121
Titel: CZĘŚĆ NR 121
Beschreibung: GLYCERYL TRINITRATE AEROZOL
Interne Kennung: Pakiet nr 121
Los: LOT-0122
Titel: CZĘŚĆ NR 122
Beschreibung: CLEMASTINUM DIOSMECTITE MEGESTROL TRAMADOL
Interne Kennung: Pakiet nr 122
Los: LOT-0123
Titel: CZĘŚĆ NR 123
Beschreibung: VITAMINUM "A" / RETINOL
Interne Kennung: Pakiet nr 123
Los: LOT-0124
Titel: CZĘŚĆ NR 124
Beschreibung: BROMFENAC LATANOPOST PRANOPROFENON
Interne Kennung: Pakiet nr 124
Los: LOT-0125
Titel: CZĘŚĆ NR 125
Beschreibung: CICLOPIROX
Interne Kennung: Pakiet nr 125
Los: LOT-0126
Titel: CZĘŚĆ NR 126
Beschreibung: POVIDONE JODINE
Interne Kennung: Pakiet nr 126
Los: LOT-0127
Titel: CZĘŚĆ NR 127
Beschreibung: TETRACYCLINUM+TRIAMCINOLONI ACETONIDUM
Interne Kennung: Pakiet nr 127
Los: LOT-0128
Titel: CZĘŚĆ NR 128
Beschreibung: WAPNO SODOWANE
Interne Kennung: Pakiet nr 128
Los: LOT-0129
Titel: CZĘŚĆ NR 129
Beschreibung: POLIHEXANIDE
Interne Kennung: Pakiet nr 129
Los: LOT-0130
Titel: CZĘŚĆ NR 130
Beschreibung: ANDEKSANET ALFA
Interne Kennung: Pakiet nr 130
Los: LOT-0131
Titel: CZĘŚĆ NR 131
Beschreibung: Glucagoni hydrochloridum
Interne Kennung: Pakiet nr 131
Los: LOT-0132
Titel: CZĘŚĆ NR 132
Beschreibung: ALBENDAZOLE
Interne Kennung: Pakiet nr 132
Los: LOT-0133
Titel: CZĘŚĆ NR 133
Beschreibung: NUTRAMIGEN
Interne Kennung: Pakiet nr 133
Los: LOT-0134
Titel: CZĘŚĆ NR 134
Interne Kennung: Pakiet nr 134
Los: LOT-0135
Titel: CZĘŚĆ NR 135
Beschreibung: Wchłaniany proszek hemostatyczny, pomagający w tamowaniu krwawień podczas zabiegów chirurgicznych
Interne Kennung: Pakiet nr 135
Los: LOT-0136
Titel: CZĘŚĆ NR 136
Beschreibung: Siatki do leczenia zaburzeń statyki dna miednicy mniejszej /Taśma do operacyjnego leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu u kobiet
Interne Kennung: Pakiet nr 136
Los: LOT-0137
Titel: CZĘŚĆ NR 137
Beschreibung: PHENOBARBITAL
Interne Kennung: Pakiet nr 137
Los: LOT-0138
Titel: CZĘŚĆ NR 138
Beschreibung: Methotrexatum
Interne Kennung: Pakiet nr 138
Los: LOT-0139
Titel: CZĘŚĆ NR 139
Interne Kennung: Pakiet nr 139
Los: LOT-0140
Titel: CZĘŚĆ NR 140
Beschreibung: Aluminii acetotartras
Interne Kennung: Pakiet nr 140
Los: LOT-0141
Titel: CZĘŚĆ NR 141
Beschreibung: Dwuskładnikowy, fibrynowy klej do tkanek
Interne Kennung: Pakiet nr 141
Los: LOT-0142
Titel: CZĘŚĆ NR 142
Beschreibung: METOPROLOL
Interne Kennung: Pakiet nr 142
Los: LOT-0143
Titel: CZĘŚĆ NR 143
Beschreibung: CEFIDEROCOL
Interne Kennung: Pakiet nr 143
Los: LOT-0144
Titel: CZĘŚĆ NR 144
Beschreibung: Indocyanine green
Interne Kennung: Pakiet nr 144
Los: LOT-0145
Titel: CZĘŚĆ NR 145
Beschreibung: SUGAMMADEX
Interne Kennung: Pakiet nr 145
Los: LOT-0146
Titel: CZĘŚĆ NR 146
Beschreibung: Sterylny, gotowy do użycia roztwór
Interne Kennung: Pakiet nr 146
Los: LOT-0147
Titel: CZĘŚĆ NR 147
Beschreibung: IDARUCIZUMAB
Interne Kennung: Pakiet nr 147
Los: LOT-0148
Titel: CZĘŚĆ NR 148
Beschreibung: AZTREONAMUM
Interne Kennung: Pakiet nr 148
Los: LOT-0149
Titel: CZĘŚĆ NR 149
Beschreibung: PRASUGRELUM
Interne Kennung: Pakiet nr 149
Los: LOT-0150
Titel: CZĘŚĆ NR 150
Beschreibung: HYDROXYCARBAMIDE
Interne Kennung: Pakiet nr 150
Los: LOT-0151
Titel: CZĘŚĆ NR 151
Beschreibung: Glicinum
Interne Kennung: Pakiet nr 151
Los: LOT-0152
Titel: CZĘŚĆ NR 152
Beschreibung: GĄBKA KOLAGENOWA Z GENTAMYCYNĄ
Interne Kennung: Pakiet nr 152
Los: LOT-0153
Titel: CZĘŚĆ NR 153
Beschreibung: Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego
Interne Kennung: Pakiet nr 153
Los: LOT-0154
Titel: CZĘŚĆ NR 154
Beschreibung: dodatek do mleka kobiecego, przeznaczony do postępowania dietetycznego u niemowląt
Interne Kennung: Pakiet nr 154