See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Kłecko oraz z gminnego PSZOK w okresie od 01.01.2024 r. do 31.12.2024 r.
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia objętego postępowaniem jest zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Kłecko w okresie od 01.01.2024 r. - 31.12.2024 r. Przedmiotem zamówienia objęte jest zagospodarowanie następujących odpadów: a) 20 03 01 Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne b) 15 01 01 Opakowania z papieru i tektury c) 15 01 06 Zmieszane odpady opakowaniowe d) 15 01 07 Opakowania ze szkła e) 16 01 03 Zużyte opony f) 17 01 01 Odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów g) 17 01 02 Gruz ceglany h) 17 01 03 Odpady innych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia i) 17 01 07 Zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06 j) 20 01 10 Odzież k) 20 01 11 Tekstylia l) 20 01 39 Tworzywa sztuczne m) 20 01 99 Inne niewymienione frakcje zbierane w sposób selektywny n) 20 02 01 Odpady ulegające biodegradacji o) 20 03 07 Odpady wielkogabarytowe
Interne Kennung: RFZ.271.25.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt. 2) Pzp, Zamawiający, mając możliwość samodzielnej oceny czy zaistniały przesłanki z ww. art., wyznacza termin 25 dni biorąc pod uwagę, iż jest to czas, który da Wykonawcom wystarczającą ilość czasu na przygotowanie oferty. Zamówienie nie ma skomplikowanej formuły i nie wymaga przygotowania równie skomplikowanej dokumentacji. W latach ubiegłych, Zamawiający przeprowadzał podobne przetargi w ostatnim kwartale roku kalendarzowego, kiedy miał już zabezpieczone na jego wykonanie środki. Z uwagi na to, że przedmiot zamówienia ma dla gminy charakter strategiczny oraz musi być realizowane nieprzerwanie, istnieje konieczność podpisania umowy na realizację owego zamówienia od dnia 01.01.2024 r.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001