2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opdracht voor aanneming van diensten betreffende de afsluiting van verzekeringscontracten (2 percelen), voor een potentiële duur van 8 jaar
Beschreibung: Opdracht voor aanneming van diensten betreffende de afsluiting van verzekeringscontracten (2 percelen), voor een potentiële duur van 8 jaar
Interne Kennung: CSC2481 - assurances - CEC
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: ONDERHANDELINGSPROCEDURE MET VOORAFGAANDE OPROEP TOT MEDEDINGING
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CSC2481 - assurances - CEC - 1
Beschreibung: Verzekeringen arbeidsongevallen
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: CSC2481 - assurances - CEC - 2
Beschreibung: Ziekenhuisopnameverzekeringen
Interne Kennung: 2