2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bedrijfskleding & Veiligheidsschoeisel
Beschreibung: Doel van deze Europees openbare aanbesteding is het sluiten van een Raamovereenkomst met één Opdrachtnemer welke verantwoordelijk is voor het leveren van bedrijfskleding & veiligheidsschoeisel. De geraamde opdrachtwaarde bedraagt gemiddeld € 50.000,- exclusief BTW per jaar. Dit is indicatief, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Dit heeft te maken met personeelsverloop en hoe vaak onderdelen van de bedrijfskleding vervangen moeten worden. Uitgangspunt is dat de gemeente eerste de huidige voorraad opmaakt. Dit betekent dat er bij vervanging telkens wordt gekeken of er kleding uit de voorraad beschikbaar is en/of door oud medewerkers geretourneerde kleding nog hergebruikt kan worden (al dan niet met behulp van reparatiewerkzaamheden). Pas indien blijkt dat deze kleding niet meer geschikt is voor hergebruik, krijgt een medewerker nieuwe kleding. Nieuwe medewerkers krijgen bij indiensttreding wel een nieuw kledingpakket.
Interne Kennung: 24.327-OW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Leveren kleding & schoeisel
Beschreibung: Zie Inschrijvingsleidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Raamovereenkomst gaat in op 1 juli 2025 en kent een initiële looptijd van twee (2) jaar tot 30 juni 2027. Daarna heeft de gemeente de mogelijkheid om de Raamovereenkomst twee (2) keer met één (1) jaar stilzwijgend te verlengen tot uiterlijk 30 juni 2029. Indien de gemeente geen gebruik wil maken van deze verlengingsoptie(s) zal zij dit, schriftelijk, uiterlijk 3 maanden voor afloop kenbaar maken aan opdrachtnemer.