305052-2026 - Wettbewerb
Polen – Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren – Sukcesywny zakup części do pojazdów marki Renault na potrzeby Rejonowego Przedsiębiorstwa Zieleni i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Kielcach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywny zakup części do pojazdów marki Renault na potrzeby Rejonowego Przedsiębiorstwa Zieleni i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Kielcach
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa części, opisanych w Zestawieniu ilościowo - asortymentowym, stanowiącym załącznik nr 1 do Opisu przedmiotu zamówienia, przeznaczonych do pojazdów marki Renault, użytkowanych przez Zamawiającego, zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem, na podstawie zamówień cząstkowych, realizowanych przez okres 12 miesięcy. 2. Zakres zamówienia 1. Dostawy będą realizowane sukcesywnie, w zależności od potrzeb Zamawiającego, na podstawie zamówień cząstkowych składanych przez Zamawiającego w okresie obowiązywania umowy. 2. Wykonawca zobowiązuje się do dostarczenia części fabrycznie nowych, nieużywanych, nienaprawianych o parametrach równych lub lepszych od oryginalnych. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia oraz zmniejszenia ilości i proporcji zamawianych części. 4. Zamawiający nie określa minimalnej i maksymalnej ilości zamawianych części, a podaje jedynie szacunkową ilość. 5. Zamawiający będzie składał zamówienia cząstkowe wyłącznie w zależności od rzeczywistych potrzeb. Brak zapotrzebowania nie rodzi po stronie Zamawiającego obowiązku zakupu jakiejkolwiek ilości części ani minimalnej wartości zamówienia. 6. Wykonawcy nie przysługują roszczenia wobec Zamawiającego z tytułu niewykorzystania szacunkowych ilości podanych w OPZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPostępowanie prowadzone jest w procedurze odwróconej w rozumieniu art. 139 oznacza to, że wykonawca nie jest zobowiązany składać wraz z ofertą oświadczenia w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (dalej „jednolitym dokumentem lub JEDZ”). Kwalifikacja podmiotowa zostanie dokonana tylko wobec wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu zostanie dokonana tylko, wobec tego wykonawcy.
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak