2. Verfahren
Verfahren
Titel: Samenvoegen en migreren van de huidige on-premise omgevingen van de applicatie Gouw naar de SaaS-omgeving van leverancier
Beschreibung: Samenvoegen en migreren van de huidige on-premise omgevingen van de applicatie Gouw naar de SaaS-omgeving van leverancier. De opdracht bevat het samenvoegen van de omgevingen van de gemeenten Duiven en Westervoort, de migratie van de huidige on-premise omgeving naar de SaaS omgeving van GouwIT, de hosting, inclusief Technisch Beheer en Services gedurende de resterende looptijd van de huidige overeenkomst (tot 1 januari 2029).
Interne Kennung: xxx
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48412000 Steuersoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72610000 Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1