See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maaien vegetaties en onderhoud- en renovatie sportvelden gemeente Twenterand
Beschreibung: De gemeente Twenterand als aanbestedende dienst is voornemens één opdrachtnemer per perceel te contracteren voor het maaien van vegetaties binnen de bebouwde kom (perceel 1), het onderhoud en renovatie sportvelden (perceel 2) en het maaien van vegetaties buiten de bebouwde kom (perceel 3).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233229 Instandhaltung von Seitenstreifen, 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze, 98371111 Pflege von Friedhofsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Maaien vegetaties binnen de bebouwde kom
Beschreibung: De gemeente Twenterand als aanbestedende dienst, wil één opdrachtnemer contracteren voor het perceel "maaien vegetaties binnen de bebouwde kom". Het werk is grotendeels gelegen binnen de bebouwde kom van de gemeente Twenterand. Het betreft de gemeentelijke begraafplaatsen, grasvelden op de sportparken en op de twee modelvliegveldjes aan de Twistweg te Vroomshoop en het Hazenpad te Vriezenveen. De opdracht vertegenwoordigt in hoofzaak uit de volgende werkzaamheden: a. Maaien grasvelden; b. Bijmaaien rondom obstakels; c. Maaien grasvelden met loofbollen; d. Ecologisch maaibeheer; e. Slotenonderhoud; f. Onderhoud waterpartijen; g. Verkeersmaatregelen; h. Toepassen van flora- en faunavoorzieningen; i. Inzetten van werknemers; j. Inzetten materiaal.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233229 Instandhaltung von Seitenstreifen
Los: LOT-0002
Titel: Onderhoud en renovatie sportvelden
Beschreibung: De gemeente Twenterand als aanbestedende dienst, wil één opdrachtnemer contracteren voor dit perceel onderhoud- en renovatie sportvelden. Het werk is gelegen op de diverse sportcomplexen in de gemeente Twenterand. Het werk is gelegen op diverse sportcomplexen in de gemeente Twenterand. Sportcomplexen: 1. V.V. DOS '37 en V.V. DETO Sportpark Het Midden Schout Doddestraat 46 7671 GT Vriezenveen 2. Voetbalvereniging "Voorwaarts" Sportpark 't Twistveen Twistveenweg 10 7676 SK Westerhaar-Vriezenveensewijk 3. V.V. Vroomshoopse Boys, Omnivereniging Sportlust Vroomshoop en KV TOP Sportpark De Bosrand Flierdijk 5a 7681 RA Vroomshoop 4. V.V. Den Ham Sportpark De Rohorst Rohorst 1a 7683 PE Den Ham Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Maaien van gras sportvelden; b. Sporttechnisch onderhoud van gras sportvelden; c. renovatie van gras sportvelden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
Los: LOT-0003
Titel: Maaien vegetaties buiten de bebouwde kom
Beschreibung: De gemeente Twenterand als aanbestedende dienst, wil één opdrachtnemer contracteren voor het perceel "maaien vegetaties buiten de bebouwde kom". Het werk is gelegen buiten de bebouwde kom grenzen, maar binnen de gemeentegrenzen van de gemeente Twenterand. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Ecologisch maaibeheer van bermen; b. Bijmaaien rondom obstakels m.b.t. het ecologisch maaibeheer; c. Ecologisch maaibeheer van sloottaluds; d. Maaien van sloottaluds standaard maaibeheer; e. Maaien van bebakeningsstroken langs wegen; f. Maaien van natuurterrein; g. Het vervoeren van vrijgekomen materiaal naar depot; h. Het inzetten van werknemers en materie