2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van koolstofdioxide (CO2) en het huren van opslagtanks
Beschreibung: De opdracht heeft tot voorwerp het afsluiten van: - een raamovereenkomst voor de levering van koolstofdioxide (CO2); - het huren van opslagtanks en toebehoren voor een gecontroleerde afgifte CO2; - indien van toepassing de opdracht voor de éénmalige bouw, levering en indienststelling van een opslag- en doseerinstallatie voor CO2.
Interne Kennung: 20250038
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24110000 Technische Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 20250038 - 1
Interne Kennung: 1