2. Verfahren
Verfahren
Titel: Entomologický průzkum v rámci klíčové aktivity 4 - Zdravotní stav lesa
Beschreibung: Předmětem této Veřejné zakázky je provedení entomologického inventarizačního průzkumu / monitoringu na území Krkonošského národního parku a jeho ochranného pásma v letech 2026 až 2028. Cílem předmětu zakázky je zmapování výskytu a determinace saproxylického a epigeického hmyzu ve 2 výškových transektech na území KRNAP. Záměrem zadavatele je porovnání výstupů sledování a vyhodnocení stavu entomofauny mezi KRNAP a KPN, a dále zmapování výskytu a determinace saproxylického a epigeického hmyzu na reprezentativních plochách a porovnání východní a západní části KRNAP. Předmět této Veřejné zakázky bude spolufinancován Evropskou unií prostřednictvím Programu Interreg Česko – Polsko 2021 – 2027, a to v rámci projektu „Lesy Krkonoš – společný management v KRNAP a KPN“, reg. č. CZ.11.01.02/00/23_011/0000160.
Interne Kennung: 21/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90711500 Umweltüberwachung in anderen Bereichen als dem Bausektor
5. Los
Los: LOT-0001