305141-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von medizinischem Personal – Konkurs ofert nr 23/KŚZ/25 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach internistycznego zabezpieczenia Izby Przyjęć Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKonkurs ofert nr 23/KŚZ/25 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach internistycznego zabezpieczenia Izby Przyjęć Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach internistycznego zabezpieczenia Izby Przyjęć Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonania. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na II pakiety
Interne Kennung23/KŚZ/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet I
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach internistycznego zabezpieczenia Izby Przyjęć Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonania. 2. Pakiet I - wykonywanie świadczeń zdrowotnych ramach internistycznego zabezpieczenia Izby Przyjęć Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. zgodnie z harmonogramem zatwierdzonym przez Kierownika Izby Przyjęć/Punktu Przyjęć lub w przypadku jego nieobecności Dyrektora ds. Medycznych w następujących godzinach: a) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 15:00 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 3 świadczenia); b) w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 07:25 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 2 świadczenia). Lekarz świadczący usługi musi być co najmniej w trakcie specjalizacji z dziedziny chorób wewnętrznych lub diabetologii. W ramach pakietu I Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru 1 (jednej) najkorzystniejszej oferty, która spełni wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. 3. Szczegółowy rozkład pracy określa Harmonogram Pracy Izby Przyjęć/Punktu Przyjęć obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc do 25 dnia miesiąca poprzedzającego i zatwierdzony przez Kierownika Izby Przyjęć/Punktu Przyjęć lub w przypadku jego nieobecności Dyrektora ds. Medycznych. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. 4. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 5. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl 6. Wynagrodzenie za wykonane świadczenia zdrowotne będzie płatne w rozliczeniach miesięcznych w terminie 21 dni od daty doręczenia prawidłowo wystawionego przez Przyjmującego zamówienie dokumentu zawierającego podstawę prawną zwolnienia od podatku oraz elementy faktury dokumentującej zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 29 października 2021 r. w sprawie wystawiania faktur (Dz.U. z 2021 r. poz. 1979 z późn. zm.), zwanego dalej fakturą. 7. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung23/KŚZ/25/I
LosLOT-0002
TitelPakiet II
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach internistycznego zabezpieczenia Izby Przyjęć Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonania. 2. Pakiet II - wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach internistycznego zabezpieczenia Izby Przyjęć Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. zgodnie z harmonogramem zatwierdzonym przez Kierownika Izby Przyjęć/Punktu Przyjęć lub w przypadku jego nieobecności Dyrektora ds. Medycznych w następujących godzinach: a) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 07:25 a godziną 15:00 ( codziennie); b) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 15:00 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 4 świadczenia); c) w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 07:25 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 2 świadczenia). Lekarz świadczący usługi musi być co najmniej w trakcie specjalizacji z dziedziny chorób wewnętrznych lub medycyny ratunkowej. W ramach pakietu II Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru 1 (jednej) najkorzystniejszej oferty, która spełni wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. 3. Szczegółowy rozkład pracy określa Harmonogram Pracy Izby Przyjęć/Punktu Przyjęć obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc do 25 dnia miesiąca poprzedzającego i zatwierdzony przez Kierownika Izby Przyjęć/Punktu Przyjęć lub w przypadku jego nieobecności Dyrektora ds. Medycznych. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. 4. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 5. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl 6. Wynagrodzenie za wykonane świadczenia zdrowotne będzie płatne w rozliczeniach miesięcznych w terminie 21 dni od daty doręczenia prawidłowo wystawionego przez Przyjmującego zamówienie dokumentu zawierającego podstawę prawną zwolnienia od podatku oraz elementy faktury dokumentującej zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 29 października 2021 r. w sprawie wystawiania faktur (Dz.U. z 2021 r. poz. 1979 z późn. zm.), zwanego dalej fakturą. 7. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung23/KŚZ/25/II