See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup przedmiotów umundurowania i wyekwipowania - Zasobnik piechoty górskiej żołnierski wzór 991/MON (MAT/263/OIB/PG/2025)
Beschreibung: Przedmiotem niniejszej zamówienia jest dostawa Zamawiającemu przez Wykonawcę: Zasobników piechoty górskiej żołnierskich 991/MON, w liczbie i cenie jednostkowej określonej w formularzu ofertowym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania do niego oraz warunki realizacji zamówienia zostaną określone w SWZ, która zostanie przekazana Wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Vorherige Bekanntmachung: 825025-2025
Interne Kennung: MAT/263/OIB/PG/2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18931100 Rucksäcke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – zasobnik piechoty górskiej żołnierski wzór 991/MON
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. W ramach niniejszej umowy Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, w zakresie nie większym niż wykazanym w formularzu ofertowym. 2. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie opcjonalne jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji, skorzystać z niego w mniejszym zakresie, aniżeli określony powyżej, w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia, co Wykonawca niniejszym akceptuje poprzez zawarcie niniejszej umowy. 3. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w formularzu ofertowym.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – zasobnik piechoty górskiej żołnierski wzór 991/MON
Interne Kennung: Część 2