See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Selectief inzamelen en verwerken van huishoudelijk textielafval via straatcontainers in het werkingsgebied van Mirom Roeselare
Beschreibung: Selectief inzamelen en verwerken van huishoudelijk textielafval via straatcontainers in het werkingsgebied van Mirom Roeselare. De selectieve inzameling, herbestemming, verkoop en verwerking van huishoudelijk textielafval via containers op het recyclagepark valt buiten de scope van deze opdracht.
Interne Kennung: PPP0HE-682/6029/2026/445
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Noord
Beschreibung: Selectief inzamelen en verwerken van huishoudelijk textielafval via straatcontainers in Hooglede, Koekelare, Kortemark, Lichtervelde, Torhout en Wingene.
Interne Kennung: 2026/445_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Los: LOT-0002
Titel: Zuid
Beschreibung: Selectief inzamelen en verwerken van huishoudelijk textielafval via straatcontainers in Houthulst, Langemark-Poelkapelle, Moorslede, Staden en Zonnebeke
Interne Kennung: 2026/445_2
Los: LOT-0003
Titel: Roeselare
Beschreibung: Selectief inzamelen en verwerken van huishoudelijk textielafval via straatcontainers in Roeselare.
Interne Kennung: 2026/445_3