See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding studentencatering Erasmushogeschool Brussel
Beschreibung: De opdracht betreft de uitbating van studentenrestaurants en food- & drinkvoorzieningen op verschillende campussen van de hogeschool, met inbegrip van levering, inrichting en exploitatie, alsook de ondersteuning van het RITCS-café via levering van producten en een bestel- en kassasysteem.
Interne Kennung: JUR/2026/CATSTUD
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55500000 Kantinen- und Verpflegungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste, 55521100 Essen auf Rädern, 55523100 Auslieferung von Schulmahlzeiten, 55524000 Verpflegungsdienste für Schulen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: JUR/2026/CATSTUD - 1
Interne Kennung: 1