2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding paaltoparmaturen gemeente Oss
Beschreibung: De werkzaamheden binnen deze raamovereenkomst hebben betrekking op het leveren van standaard paaltoparmaturen ten behoeve van openbare verlichting in gemeente Oss. Gedurende de maximale looptijd van deze raamovereenkomst inclusief verlengingen, schat Gemeente Oss circa 2.200 armaturen af te nemen. 2200 armaturen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34993000 Straßenbeleuchtung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31527200 Außenbeleuchtungen, 34928500 Straßenbeleuchtungseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Uitbreiding als gevolg van nieuwe woonwijken Indien de gemeente Oss wordt uitgebreid met nieuwe woonwijken en daarvoor aanvullende paaltoparmaturen benodigd zijn, is de opdrachtnemer verplicht op verzoek van de opdrachtgever een aanbieding te doen om de betreffende armaturen binnen dit contract te leveren. De aanbieding dient te zijn gebaseerd op de eenheidsprijzen en specificaties zoals overeengekomen in de bestaande overeenkomst. De opdrachtgever is niet verplicht de uitbreiding binnen dit contract af te nemen indien de aanbieding hier geen aanleiding toe geeft. De mogelijkheid tot uitbreiding geldt gedurende de volledige looptijd van de overeenkomst, derhalve zowel gedurende de initiële looptijd als gedurende eventuele verlengingsperioden (2 x 2 jaar). De geraamde omvang van de uitbreiding als gevolg van nieuwbouw bedraagt indicatief circa 2x200=400 armaturen over de volledige looptijd.